חברות בדק בית מומלצות

חברת בדק בית המקורי מבטיחה לכם שקט נפשי ותהליך מקצועי שבסופו תהפכו גם אתם ללקוחות מרוצים.
להלן מספר המלצות וחוות דעת של לקוחות מרוצים.

בדק בית המלצות - חברת בדק בית מומלצת

המלצה – בדיקת דירה פרטית לפני קניה

לפני מספר חודשים רכשנו דירה חדשה.

קצת אחרי שעברנו אשתי שמה לב לריח של עובש באחד מהחדרים של הילדים ולאחר מכן גילינו סימנים בקיר שלא מתאימים לדירה חדשה.

חיפשנו חברה עם המלצות בדק בית שתבדוק את העניין וחברים המליצו לנו על חברת בדק בית המקורי.

מיד הבנו שמדובר במקצוענים שיודעים את העבודה ובזכות הבדיקה והידע המקצועי של המהנדס קיבלנו חוות דעת שבדקה איתור רטיבות בקירות וקבעה שמדובר בדליפה מאחד הצינורות שעוברים בתוך הקירות, שבאחריותו של הקבלן לתקן.

הבדיקה גם הראתה לנו מה הבעיה ואיפה בדיוק היא נמצאת וגם חסכה לנו אלפי שקלים!

ממליץ לכולם בחום על חברת בדק בית המקורי.

דודי ומרינה

ליצירת קשר 1-800-350-888 או מלאו את הטופס משמאל ונציגנו יחזרו אליכם


המלצה – בדיקת בניין משרדים לפני קנייה

לפני בערך חודש היינו בדרך לרכוש בניין משרדים שלם, באזור התעשייה ברמת ישי.

הבניין היה ישן ומשופץ ולכן הזמנו את חברת בדק בית המקורי כדי שיבצעו בדיקה של הבניין לפני שאנחנו ,  צעד שהתברר כנכון והכרחי לפני קבלת החלטה גדולה כזאת אם לרכוש אותו ובאיזה מחיר.

לאחר הבדיקה התגלו ליקויים רבים במבנה, ותודות לדוח הבדק בית של חברת בדק בית המקורי, הצלחנו לסכם עם מוכר הנכס כי הוא יישא בתיקונים עד סכום של 200,000 ש”ח.

תודה ליוסי ולמשה על השירות המקצועי.  ממליץ מאוד עליהם!

 

בברכה,

ארנון שמחוני ,מגדל העמק.

ליצירת קשר 1-800-350-888 או מלאו את הטופס משמאל ונציגנו יחזרו אליכם


המלצה על חברת בדק בית המקורי לבדיקת בניין מגורים משותף 

אני גר בבדיקת בניין מגורים משותף בחיפה ובגלל שביצעו בבניין שלנו תמ”א 38, החלטנו להזמין בדיקה של ליקויי בנייה כדי לראות אם הקבלן ביצע עבודה טובה. לא היינו בטוחים אם זה היה הדבר הנכון לעשות  באותה נקודת זמן אך בכדי לא להצטער מאוחר יותר החלטנו לברר קצת ולחפש המלצות בדק בית ולהזמין חברה שתענה על הצורך שלנו.

הזמנו את חברת בדק בית המקורי, וקיבלנו מהם שירות מדהים. כתוצאה מהבדיקה, הקבלן סיים לתקן כמה מהליקויים שהיו בכניסה לבניין וגם בקומות העליונות.

 

בברכה,

רונן, חיפה.

 

 

מדוע חשוב לקבל המלצות וגם חוות דעת חיוביות לפני בחירת חברת בדק בית 

המלצות על חברות בדק בית  וחוות דעת על אותה ההחברה הינן דבר חשוב ביותר. הוא מאפשר לכם לבחוןולהשוות בין כל אלו המציעים לכם את השירות הנ"ל.
חשוב לברר מספר דברים לגבי דו”ח הבדק בית שתקבלו מאותה חברה וזאת כיוון שהזמנת דו”ח הבדק אינו ‘מפרטת את מה שתקקבלו כחלק מן הדוח.  אפילו אם אתם מזמינים בדק בית עבור ממש אותה דירה משתי חברות בדק שונות, תקבלו שתי בדיקות שונות לחלוטין בן בהיקפן והן בבצורת הפירוט.  כמובן שמהנדס בדק אמור לדעת לאבחן את כל ליקויי בנייה הנמצאים בדירה, אולם בפועל כל חברה בוחרת מעד איזה "עומק"  תגיע הבדיקה וגם מחליטה כיצד להציג  את הממצאים במסגרת הדוח.

פנו אל חברת בדק בית המקורי בכל שאלה ובקשו מאיתנו המלצות של לקוחות מרוצים. באתר שלנו תוכלו לראות דוגמאות לחוות דעת ולהמלצות של לקוחותינו.

מחפשים חברת בדק בית אמינה ומקצועית? הגעתם למקום הנכון אנו החברה הגדולה והמקצועית מבין חברות בדק בית הפועלות בישראל. הניסיון רב השנים שלנו והאחריות שיש לנו כלפי הלקוח הופכים אותנו לבחירה הטובה ביותר עבורכם.

בדק בית עם חברת בדק בית המקורי – הקש להצעת מחיר

בדק בית –איך זה עובד?
אז ככה: בשלב ראשון מגיע לביתכם נציג מהנדס של חברת בדק בית. בדרך כלל זה יהיה מהנדס ראשי, זה שבהמשך אף יהיה המפקח על הבנייה ומנהל הפרוייקט ועבודה.
אותו מהנדס ייגש מייד לביצוע הבדיקה בביתכם. בעת ביצוע ביקורת במבנה, הוא יעבור על רשימת הליקויים הראשונית אותם יש לחפש בכל בית. ישנו  מגוון ליקויים אשר  עשויים להיות בכל בית והליקויים הבולטים לעין של בן אנוש הינם סדקים בקירות (בבטון או רק בטיח) לבנים שאינן במקומן, ורטיבות בקירות. הסדקים אף עלולים להצביע על בעיה חמורה הרבה יותר מביטוייה השטחי: הם מצביעים לעיתים על עיוות ביסודות הבית  אשר עלולים לסכן את שלמותו של המבנה. כאמור ליקויים מדרגה שנייה אשר קשים יותר לזיהוי הינם למשל עיוות בקורות התמיכה או בקורות יסוד המבנה ועוד מגוון ליקויי בנייה בנכס. ליקויים כאלו  עשויים להצביע על היותו של המבנה במצב מסוכן ביותר , העלול לגרום לעומס מוגזם על המבנה ולקריסת קירות או חלקים מהתקרה. מבנה הבית הוא בסיסו והוא חייב להיבדק על ידי חברת בדק בית מקצועית בכדי לסייע לכם להגן על ההשקעות שלכם.

חברת בדק בית מומלצת – חברת בדק בית המקורי

חברת בדק בית המקורי מתמחה מאז שנת 2001 בבדק בית ובידוקת מבנים

שירותי החברה כוללים:

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו   1-800-350-888

פורטל ביקורת מבנים – מחירי בדק בית, המלצות על חברות ביקורת מבנים

פורטל בם ביקורת מבנים מפרסם קבוע כתבות על ביקורת מבנים ובדק בית ומידע לגבי תביעות שהוגשו לקבלנים שהתרשלו בגימורים בבנייה. האתר גם מציע ייעוץ וסיוע משפטי ללקוחות. הפורטל עובד עם חברת הבדק המקורית אשר מציינת כי הבדיקה הכללית שהם עורכים כוללת בדיקה פנימית וחיצונית של מראה הבית, בדיקת הצנרת בבית, בדיקת הקירות ובדיקת מערכת החשמל. בנוסף בעת ביצוע הבדיקה המהנדסים של חברת בם ביקורת מבנים בודקים את המרצפות, את חלונות הבית, את מערכות האוורור, החשמל ואת שאר המרכיבים החשובים בבית הלקוח.

חברת בדק בית המקורי מבטיחה לכם שקט נפשי ותהליך מקצועי שבסופו תהפכו גם אתם ללקוחות מרוצים.
להלן מספר המלצות וחוות דעת של לקוחות מרוצים.

חברת בדק בית המקורי מבטיחה לכם שקט נפשי ותהליך מקצועי שבסופו תהפכו גם אתם ללקוחות מרוצים.
להלן מספר המלצות וחוות דעת של לקוחות מרוצים.

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים
דוחות לדוגמה
מהנדס בדק בית - דוחות בדק בית
ממליצים עלינו
לקבלת הצעת מחיר