מאמרים

בדיקה לפני רכישת בית או דירה מיד שנייה

בשביל רוב הישראלים, הדירה שלהם היא הנכס המשמעותי והיקר ביותר שהם ירכשו בחיים, והבסיס החזק ביותר לביטחון הכלכלי והשקט הנפשי שלהם. רכישה של דירה חדשה היא מהלך שרובנו נשאף להגשים, אך לרובנו אין בו כל ניסיון.

לפני רכישה – בצעו בדיקת ליקויים 

אומרים כי כאשר מקבלים סוס במתנה לא בודקים לו את השיניים, אך כשרוכשים אחד, במבצעים בדיקות מקיפות, ומוודאים כי הכול כשורה. הדבר נכון שבעתיים כשמדובר בדירה שלכם, גם אם היא רק לצורך השקעה.

לפני שאתם צועדים לעבר העסקה הגדולה של חייכם, מוטב כי תוודאו כי מה שאתם רוכשים הוא בדיוק מה שאתם משלמים עליו, וכי אתם לא עומדים לפני הוצאות רבות נוספות ונסתרות, אשר לא הוזהרתם לגביהם.

דירה או בית מיד שנייה יכולים להיות עם הרבה מאוד ליקויים, כולל כאלו שבעל הבית הנוכחי אינו מודע אליהם כלל. לא כל בעל דירה שומר על הנכס שלו באותה הדרך, ורבים אינם מכירים את הנזקים החבויים ברחבי הנכס.

דירה יכולה לבוא עם ליקויים רבים, מהרמה הבירוקרטית הבסיסית ביותר ועד לרמת המבנה וסכנה של התמוטטות, והספקטרום הרחב של הבעיות יכול להביא הפתעות לא נעימות רגע לאחר הקנייה, רק שעכשיו זה כבר בידיים שלכם.. לכן מומלץ וכדאי להזמין חברת ביקורת מבנים ובדק בית מקצועית  -אשר  תבצע עבורכם את בדיקת מצב הנכס.

הזמנה של ביקורת מבנים  לבית היא צעד מקובל וחשוב, ובסופו של דבר הוא יכול לחסוך לכם גם ברמת העסקה (שכן המחיר עלול להשתנות בצורה ניכרת אם יתגלו בעיות ועדיין תבחרו לגשת לעסקה), ולחסוך לכם הון תועפות בשינויים ותיקונים בדירה בהמשך.

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים
דילוג לתוכן