הזמנת בדיקה

יוחאי פיסו – מקור הפורמייקה

יוחאי פיסו – מקור הפורמייקה

חברת מקור הפורמייקה בע"מ


החברות בקבוצת מקור הפורמייקה בע"מ מיצרות, מייבאות, מצפות ומשווקות לוחות עץ דקורטיביים לתעשיות הנגרות, המטבחים והרהיטים בכל רחבי הארץ.השילוב הייחודי המתקיים בחברה בין שיווק חומרי הגלם, ייצור איכותי ושירות לקוחות מבטיח את מקומה של החברה כספקית ראשית של חומרי הגלם לתעשיית הנגרות בישראל.

יוחאי פיסו

מקור הפורמייקה בע"מ הינה חברה הנמצאת בבעלות משפחת פיסו משנת 1979. החברה החלה את דרכה כחנות זעירה בעיר התחתית בחיפה, על שטח של לא יותר מעשרים מטרים רבועים  וגדלה להיות חברה משפיעה ומובילה בענף. הבחברה מנוהלת על ידי בני משפחת פיסו, כאשר מנהל החברה הוא יוחאי פיסו, אשר משמש גם כדירקטור בחברה וכן כדירקטור במספר חברות בת כגון פיסו תעשיות, , פיסו נכסים, פי.וי.בי הדבקות בע"מ ופיסו נדלן

קבוצת פיסו תעשיות בע"מ


הקבוצה מהווה את הזרוע התעשייתית של הקבוצה ומפעילה במפעל מקור הפורמייקה, שמונה קווי ייצור של מכבשים אוטומטיים ליצור נייר מצופה (למינציה) וציפוי לוחות מלאמין, נייר לכה, פורניר ו- HPL. לאחרונה רכשה החברה ציוד מתקדם ללמינציה. לחברה שני קווים לייצור פורניר, דבר המאפשר גמישות מלאה באספקת מבחר מוצריה ללקוחוח החברה בכל רחבי הארץ. החברה מחויבת לשירות מהיר וטוב- יתרון תחרותי משמעותי, המעניק לחברה מעמד מיוחד בשוק המקומי.

מקור מסחר בעץ בע"מ (מ.מ.ב)

מקור המסחר בעץ הינה חברת בת האחראית על השיווק הכלל ארצי והפצת המוצרים ללקוחות הסופיים, באמצעות צוות גדול של נציגי מכירות ולמעלה מעשרים משאיות.

פי.וי.בי הדבקות בע"מ


חברת פי. וי. די הדבקות הינה חברת בת אשר מהווה את זרוע הניהול, הייצור ושיווק של חטיבת לוחות הפורמייקה בקבוצה. החברה מעסיקה את מיטב המעצבים בישראל, אשר מפתחים עבור הקבוצה את העיצובים ומתאימים את ההתפתחויות בשוק העולמי לטעם ולסטנדרט הישראלי. החברה מייצרת (במיקור חוץ) ומייבאת את לוחות הפורמייקה בהתאמה לתקן הישראלי והאירופאי.

לקוחות של מקור הפורמייקה ושל פיסו תעשיות

רהיטי גליל
מטבחי זיו
אבגי מוריס
עמק איילון
טופז מטבחים 1990
רהיטי בן איתי
רהיטי רגבה בע"מ
משרהיט ג.מ.ש. רהיט בע"מ

קבוצת פיסו תעשיות בע"מ

החברה, המהווה את הזרוע התעשייתית של הקבוצה, מפעילה שמונה קווי ייצור של מכבשים אוטומטיים ליצור נייר מצופה(למינציה) וציפוי לוחות מלאמין,נייר לכה, פורניר ו- HPL. לאחרונה רכשה החברה ציוד מתקדם ללמינציה. לחברה שני קווים לייצור פורניר, דבר המאפשר גמישות מלאה באספקת מבחר מוצריה ללקוחות החברה בכל רחבי הארץ. החברה מחויבת לשירות מהיר וטוב- יתרון משמעותי ,המעניק לחברה מעמד בשוק המקומי.

פי.וי.בי הדבקות בע"מ מובילה בישראל בתחום הציפויים הדקורטיביים לתעשיית הריהוט והעיצוב.

מייבאת את כל חומרי הגלם כגון: מ.ד.פ, סיבית, דיקט ומזונית, ואת כל סוגי הציפויים: נייר לכה, מלמין, פורמיקה ופורניר.
במפעל מצפים את הלוחות לפי דרישת הלקוח. גם כאן משמש יוחאי פיסו בתור דירקטור וכחבר בוועד המנהל.

הציפויים מיועדים לריהוט משרדי, מטבחים, חדרי אמבט, דלתות ולעיצוב בכלל.
קהל היעד שלנו: אדריכלים, מעצבי פנים, מפעלי תעשיית עץ ונגריות.

מקור הפורמייקה בהנהלת יוחאי 2021 – 2023

גם בשנת 2021 ובצל מגיפת הקורונה שהתפרצה בישראל ובעולם בשנת 2020 ממשיכה מקור הפורמיקה בהנהלת מאיר ויוחאי פיסו לגדול והכבוש שווקים חדשים. הביקוש לפורמייקה נשאר גדול ובפרט לתו האיכות שייצרה מקור הפורמייקה. בשנת 2023  המשיכה החברה בשיווק לוחות עץ ופורמייקה לכל העולם.

תוכן עניינים

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו 1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים