מאמרים

מיני בר ביתי – מתקן מים ביתי

מתקן מיני בר ביתי- הפתרון האידיאלי לכל בית

המים שזורמים בצנרת הישראלית מוגדרים אמנם כנקיים מחיידקים (מלבד התפרצויות מקומיות המתרחשות מדי פעם), אך עדיין הם אינם האופציה האידיאלית לשתיה. ריח לא נעים, אבנית, מתכות וחומרים אחרים פוגעים באיכות המים והופכים אותם לעיתים לבלתי ראויים לשתיה. רוב האשמה אינה מוטלת על המדינה אלא דווקא על הצנרת המקומית המובילה את המים אל המבנים, וכן הצנרת שבתוך המבנים עצמם. כיוון שהחלפת כל הצנרת היא בדרך כלל דבר בלתי אפשרי, מחפשים רבים מאיתנו פתרון שיאפשר לבני המשפחה ליהנות ממים נקיים וטעימים. פתרון זה ניתן להשגה על ידי התקנת מיני בר במטבח או בחדר האורחים.  והעברת המים דרך פילטר או מסנן מים איכותי ואמין.

 

הזמנת מיני בר תמי 4  התקשר

*6944

להזמנת אלקטרה בר התקשרו

*8191

מתקן מיני בר מחובר לצנרת הביתית הרגילה ומבצע מספר פעולות מרכזיות. הפעולה הראשונה היא סינון המים. דגמים שונים כוללים פילטרים (מסננים) מסוגים שונים, אשר מותאמים כל אחד לסוג אחר של חומרים. חשוב מאוד לבדוק לפני הקניה אילו חומרים יסוננו על ידי המיני בר, ואילו ימשיכו להגיע למים שאתם שותים. לדוגמא, בבתים בהם יש בעיה ספציפית כמו אבנית או מתכות, כדאי לרכוש מתקן מיני בר ביתי אשר יהיה חזק ואיכותי בכדי שיצליח לסנן ולהתמודד עם חומרים אלו באופן מיוחד. לאחר הקניה חשוב לזכור לדאוג לתחזוקה הולמת של הפילטרים כדי שלא יסתמו או יאבדו את יעילותם. בדרך כלל צריך להחליף את הפילטרים כל כמה זמן, בהתאם להוראות היצרן.

פעולה נוספת שמבצע מתקן מיני בר בדרך כלל היא שליטה בטמפרטורת המים. ברוב המתקנים ישנה אופציה לקבלת מים קרים או חמים ואפילו רותחים, על ידי לחיצת כפתור. יתכן ותמצאו מתקן זול יותר שאינו כולל חלק מן האופציות, אך בדרך כלל ההבדל במחיר אינו שווה את הפסד הנוחיות שבהכנת כוס קפה או תה, או לחילופין כוס מיץ קר לילדים בעונת הקיץ.

ואם כבר מזכירים ילדים הרי שכדאי לדעת כי מחקרים מראים שכאשר מותקן מיני בר בבית יש סיכוי רב מאוד שהם ישתו כמויות גדולות יותר של מים מאשר במצב רגיל. שתיית מים חשובה תמיד, אך בעיקר כאשר מדובר בילדים שגופם עדיין הולך ומתפתח יש חשיבות לאספקת מים טריים ונקיים באופן רציף.

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים