בדק בית ירושלים

ברוב הדירות שמוצעות למכירה בירושלים יש יותר משלושה חדרים. הדירות שמוצעות למכירה, ברובן מסוג של דירה רגילה (ולא דירות מסוג של דירות סטודיו, קוטג, וילות וכולי). הרוב המכריע של הדירות, מעל שמונים אחוז, מהדירות עולות יותר ממיליון שקלים. על סמך הנתונים הללו, נראה שדירות גדולות ויקרות ?.מעלות את השאלה המתבקשת והיא – האם הנכס אכן שווה את העלות

בדיקת נכס לפני קניה

בהנחה שעשינו את כל הבדיקות המקיפות הנוגעות בהיבט הכלכלי והגענו למסקנה שאכן הדירה טובה ונכונה עבורינו, הן מבחינה כלכלית, וכמובן שאהבנו אותה ותחושת הבטן אומרת שזה הבית ושאנחנו רוצים לחיות בה. השלב הנכון ביותר ליצירת רכישה נכונה הוא ביצוע בדק בית בירושלים שיוודא עבורינו שהדירה היא אכן טובה מבחינה חומרית-האם כל מערכות הדירה תקינות? החשמל? האם ישנה רטיבות נסתרת בקירות שבהחלט לא תרצו למצוא מאוחר יותר.

בדק בית – בדיקת נכס מקיפה

בדק בית ירושלים-בדיקת טיח מתקלף
טיח מתקלף קיר רטוב

בדק בית ירושלים – תהליך בדיקה מקיפה ומעמיקה אשר תאפשר לבודק (וכמובן גם לכם) לאבחן האם הדירה אכן שווה את העלות הגבוהה שצריך לשלם עבורה. נכון שכבר בדקתם ומצאתם שהיא שווה את העלות מביחנה כלכלית, ואפילו כבר מעט התאהבתם בה במהלך הבדיקות.. אבל בדיקה אחרונה של בדק בית בירושלים היא חשובה שאין כמותה! ויש לזכור שבחלק ניכר מהמקרים העלות של שירותי בדק בית נמוכה מאלפיים שקל, נמצא שהעלות של שירותי בדק בית הוא בערך חמישית האחוז מהעלות של הדירה בירושלים. כדאי לעשות אחד ועוד אחד, ולא לוותר על שירותי בדק בית.

בדק בית בירושלים – יתרונות חשובים

בדק בית בירושלים
בדק בית לבתים ישנים בירושלים

היתרון הגדול בביצוע בדק בית מקצועי ואיכותי טמון בשקט הנפשי במעמד רכישת הנכס, ומניעת עגמת נפש שיכולה לצוץ בשנים שלאחר קניית הדירה או הבית. בעיר ירושלים החשיבות של בדק בית מעמיק ומקצועי, גדולה בהרבה מאשר בערים אחרות בארץ. הסיבה לכך טמונה בסגנון הבנייה הייחודי בבירה והמספר הרב של הנכסים בה בני עשרות ואף מאות שנים לפעמים. נכסים מסוג זה דורשים בדיקת ליקויי בניה מקצועית ומעמיקה. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא לגלות שסדק קטן בחדר מסתיר בעיה עמוקה ויקרה הרבה יותר לטיפול.

קטגוריות: קניית בית

Skip to content