מאמרים

בדק בית ירושלים – בדיקת דירה לפני קנייה

במרבית הדירות אשר מוצעות למכירה בירושלים ובסביבתה – יש יותר משלושה חדרים. הדירות אשר מוצעות למכירה באזור ירושלים הינן בעיקר דירות מגורים רגילות ולא דירות מסוג של דירות סטודיו, קוטג, וילות וכו.. רוב הדירות המוצעות למכירה באזור ירושלים עולות מעל לשני מיליון שקלים. על סמך נתונים אלו – רצוי לשאול שאלה אחת: כיצד נדע האם הנכס אכן שווה את העלות

בדיקת דירה או בית לפני קניה בירושלים

בהנחה שעשינו את כל הבדיקות המקיפות הנוגעות בהיבט הכלכלי והגענו למסקנה שאכן הדירה טובה ונכונה עבורינו, הן מבחינה כלכלית, וכמובן שאהבנו אותה ותחושת הבטן אומרת שזה הבית ושאנחנו רוצים לחיות בה. השלב הנכון ביותר ליצירת רכישה נכונה הוא ביצוע בדק בית בירושלים שיוודא עבורינו שהדירה היא אכן טובה מבחינה חומרית-האם כל מערכות הדירה תקינות? החשמל? האם ישנה רטיבות נסתרת בקירות שבהחלט לא תרצו למצוא מאוחר יותר.

בדק בית - בדיקת נכס מקיפה

בדק בית ירושלים כולל בדיקה מקיפה ומעמיקה של כל הליקויים הנכס – אשר תאפשר לבודק לאבחן האם הדירה אכן שווה את העלות הגבוהה שצריך לשלם עבורה. נכון שכבר בדקתם ומצאתם שהיא שווה את העלות מבחינה כלכלית, ואפילו כבר מעט התאהבתם בה במהלך הבדיקות.. אבל בדיקה אחרונה של בדק בית בירושלים היא חשובה שאין כמותה! ויש לזכור שבחלק ניכר מהמקרים העלות של שירותי בדק בית נמוכה מאלפיים שקל, נמצא שהעלות של שירותי בדק בית הוא בערך חמישית האחוז מהעלות של הדירה בירושלים. כדאי לעשות אחד ועוד אחד, ולא לוותר על שירותי בדק בית.

טיח מתקלף קיר רטוב

בדק בית בירושלים - יתרונות חשובים

היתרון הגדול בביצוע בדק בית מקצועי ואיכותי טמון בשקט הנפשי במעמד רכישת הנכס, ומניעת עגמת נפש שיכולה לצוץ בשנים שלאחר קניית הדירה או הבית. בעיר ירושלים החשיבות של בדק בית מעמיק ומקצועי, גדולה בהרבה מאשר בערים אחרות בארץ. הסיבה לכך טמונה בסגנון הבנייה הייחודי בבירה והמספר הרב של הנכסים בה בני עשרות ואף מאות שנים לפעמים. נכסים מסוג זה דורשים בדיקת ליקויי בניה מקצועית ומעמיקה. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא לגלות שסדק קטן בחדר מסתיר בעיה עמוקה ויקרה הרבה יותר לטיפול.

בדק בית בירושלים
בדק בית לבתים ישנים בירושלים
לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים