איתור נזילות מים, בדיקת נזילות בקירות – בדק בית המקורי

מלבד העובש, הכתמים הכהים על הקירות, הצבע על הקיר שמתקלף ועוד "תופעות לוואי" דומות, נזילות בדירה שלנו משפיעות ביחס ישר על חשבון המים שלנו, וכאשר מדובר בכסף שיורד מהחשבון שלנו כל חודש מוטב לטפל בתופעה בהקדם. חברות ליקויי בנייה ובדק בית עורכות בדיקת נזילות מקיפה לבתים פרטיים ולדירות בבנייני מגורים. באם שמתם לב לחריגה משמעותית בחשבון המים שלכם בזמן שאתם בטוחים שלא הגדלתם את כמות השימוש במים (אירוח אורחים, הפעלה מרובה של מדיח הכלים ומכונות הכביסה) מומלץ לבצע בדיקה באם קיימים נזילות בבית.

נזילות בבית – הקש להצעת מחיר

לדיירים המתגוררים בדירות ללא גינה יש לבדוק נזילות בדירה. לאלו שגרים בבתים צמודי קרקע עם גינה יש לבדוק נזילות הן בדירה והן בגינה. מומלץ קודם כל לערוך בדיקת נזילות ללא עזרתו של איש מקצוע, על מנת לקבל התרשמות ראשונית באם קיימת נזילה. לצורך הבדיקה, יש לסגור את כל הברזים בדירה, להפסיק את פעילות מכונות הכביסה ומדיחי הכלים, את הברזים והטפטפות שבגינה ולהסתכל  על מד המים הדירתי. אם למרות שכל הברזים סגורים יש תנועה במד המים, סימן שיש נזילה ומומלץ להיוועץ בבעל מקצוע – מד המים לעולם לא משקר.

בדיקת נזילות בבית זו בהחלט איננה בדיקה רצינית שגוזלת מאיתנו כסף רב. זוהי בדיקה פשוטה ושגרתית אשר מומלץ לערוך אחת לתקופה של 3-4 שנים וזאת על מנת לוודא שכל מערכת הצינורות בבית ומערכות הניקוז בבית תקינות. חשוב לטפל בנזילות במהירות היות והן עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך ולעבודות אינסטלציה ושיפוצים.

כיצד אבדוק באופן עצמאי אם יש נזילות בבייתי?

איך לבצע את הבדיקה הראשונה ? אז מה שנעשה זה ככה נלך לברז הראשי נבדוק את מונה המים כעבור כמה .שעות נבדוק שוב נראה אם השתנה או זז קצת כמובן שאסור לנו להשתמש במים באופן יזום במהלך הבדיקה במידה וגילינו שאכן קיימת נזילת מים רצוי להתקשר לחברתנו לאיתור מקור הנזילה, איתור ותיקון הנזילה  בזמן יחסוך נזק עתידי.

מהי מצלמה תרמית?

 מצלמה תרמית היא מצלמת אינפא אדום יודעת לזהות הבדלי טמפרטורה במקום אותו היא מצלמת  בד"כ   חום  היא תזהה בצבע האדום וקור בצבע הכחול, המצלמה תזהה כתם באחד הצבעים באזור הנזילה

הזמנת חברת בדק בית לאיתור נזילות מים

כאשר אנו מתקשרים לאינסטלטור אנו מצפים ממנו שיפתור עבורנו את מקור הנזילה ,אבל רוב האינסטלטורים אינם מצוידים בציוד ומכשור מתקדם לאיתור ומה שהם עושים זה השערות מהיכן הנזילה מתחילה, דבר זה יכול לגרום לנו נזק רב האינסטלטור אינו רואה את הצנרת וינסה לפתוח ולשבור את הקיר במספר מוקדים עד שיגיע לצינור הנוזל, הוא אפילו יזיז וישבור מרצפות .ברוב המקרים אינסטלטור לא ימצא בעצמו את מוקדם הנזילה והוא בעצמו ייעזר בשירותיה של חברת בדק בית לאיתור נזילות ,ויגזור עלינו קופון. .לכן למניעת נזק מיותר ואיתור מוקדם של הנזילה מומלץ להתקשר לחברתנו

זיהוי בעיית נזילות ואיתור רטיבות עם חברת הבדק המקורי

חברת בדק בית המקורי – פתרון מעשי ומקצועי לבעיות רטיבות. להתייעצות או לפרטים נוספים חייגו :

 1-800-350888

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים
דוחות לדוגמה
מהנדס בדק בית - דוחות בדק בית
ממליצים עלינו
לקבלת הצעת מחיר