בדיקת נזילות בבית - בדק בית המקורי

מלבד העובש, הכתמים הכהים על הקירות, הצבע על הקיר שמתקלף ועוד “תופעות לוואי” דומות, נזילות בדירה שלנו משפיעות ביחס ישר על חשבון המים שלנו, וכאשר מדובר בכסף שיורד מהחשבון שלנו כל חודש מוטב לטפל בתופעה בהקדם. חברות ליקויי בנייה ובדק בית עורכות בדיקת נזילות מקיפה לבתים פרטיים ולדירות בבנייני מגורים. באם שמתם לב לחריגה משמעותית בחשבון המים שלכם בזמן שאתם בטוחים שלא הגדלתם את כמות השימוש במים (אירוח אורחים, הפעלה מרובה של מדיח הכלים ומכונות הכביסה) מומלץ לבצע בדיקה באם קיימים נזילות בבית.

נזילות בבית – הקש להצעת מחיר

בדיקת נזילות מים

לדיירים המתגוררים בדירות ללא גינה יש לבדוק נזילות בדירה. לאלו שגרים בבתים צמודי קרקע עם גינה יש לבדוק נזילות הן בדירה והן בגינה. מומלץ קודם כל לערוך בדיקת נזילות ללא עזרתו של איש מקצוע, על מנת לקבל התרשמות ראשונית באם קיימת נזילה. לצורך הבדיקה, יש לסגור את כל הברזים בדירה, להפסיק את פעילות מכונות הכביסה ומדיחי הכלים, את הברזים והטפטפות שבגינה ולהסתכל  על מד המים הדירתי. אם למרות שכל הברזים סגורים יש תנועה במד המים, סימן שיש נזילה ומומלץ להיוועץ בבעל מקצוע – מד המים לעולם לא משקר.

בדיקת נזילות בבית זו בהחלט איננה בדיקה רצינית שגוזלת מאיתנו כסף רב. זוהי בדיקה פשוטה ושגרתית אשר מומלץ לערוך אחת לתקופה של 3-4 שנים וזאת על מנת לוודא שכל מערכת הצינורות בבית ומערכות הניקוז בבית תקינות. חשוב לטפל בנזילות במהירות היות והן עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך ולעבודות אינסטלציה ושיפוצים.

ליצירת קשר – 1-800-350888