הזמנת בדיקה

איתור נזילות בדירה, בדיקת נזילות בקירות

איתור נזילות בדירה -בדיקה מקצועית לאיתור רטיבות בקירות ונזילות מים בצנרת

מלבד העובש, הכתמים הכהים על הקירות, הצבע על הקיר שמתקלף ועוד "תופעות לוואי" דומות, נזילות בדירה שלנו משפיעות ביחס ישר על חשבון המים שלנו, וכאשר מדובר בכסף שיורד מהחשבון שלנו כל חודש מוטב לטפל בתופעה בהקדם. חברות ליקויי בנייה ובדק בית עורכות בדיקת נזילות מקיפה לבתים פרטיים ולדירות בבנייני מגורים. באם שמתם לב לחריגה משמעותית בחשבון המים שלכם בזמן שאתם בטוחים שלא הגדלתם את כמות השימוש במים (אירוח אורחים, הפעלה מרובה של מדיח הכלים ומכונות הכביסה) מומלץ לבצע בדיקה באם קיימים נזילות בבית.

זיהוי בעיית נזילות ואיתור רטיבות עם חברת הבדק המקורי

חברת בדק בית המקורי – פתרון מקצועי לבעיות רטיבות. להתייעצות או לפרטים חייגו: 1-800-350888

לדיירים המתגוררים בדירות ללא גינה יש לבדוק נזילות בדירה. לאלו שגרים בבתים צמודי קרקע עם גינה יש לבדוק נזילות הן בדירה והן בגינה. מומלץ קודם כל לערוך בדיקת נזילות ללא עזרתו של איש מקצוע, על מנת לקבל התרשמות ראשונית באם קיימת נזילה. לצורך הבדיקה, יש לסגור את כל הברזים בדירה, להפסיק את פעילות מכונות הכביסה ומדיחי הכלים, את הברזים והטפטפות שבגינה ולהסתכל  על מד המים הדירתי. אם למרות שכל הברזים סגורים יש תנועה במד המים, סימן שיש נזילה ומומלץ להיוועץ בבעל מקצוע – מד המים לעולם לא משקר.

בדיקת נזילות בבית זו בהחלט איננה בדיקה רצינית שגוזלת מאיתנו כסף רב. זוהי בדיקה פשוטה ושגרתית אשר מומלץ לערוך אחת לתקופה של 3-4 שנים וזאת על מנת לוודא שכל מערכת הצינורות בבית ומערכות הניקוז בבית תקינות. חשוב לטפל בנזילות במהירות היות והן עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך ולעבודות אינסטלציה ושיפוצים.

כיצד אבדוק באופן עצמאי אם יש נזילות בדירה?

בדיקת ליקויי רטיבותאיך לבצע את הבדיקה הראשונה? אז מה שנעשה זה ככה נלך לברז הראשי נבדוק את מונה המים כעבור כמה .שעות נבדוק שוב נראה אם השתנה או זז קצת כמובן שאסור לנו להשתמש במים באופן יזום במהלך הבדיקה במידה וגילינו שאכן קיימת נזילת מים רצוי להתקשר לחברתנו לאיתור מקור הנזילה, איתור ותיקון הנזילה  בזמן יחסוך נזק עתידי.

מהי מצלמה תרמית ומה תפקידה באיתור נזילה?

 מצלמה תרמית היא מצלמת אינפא אדום יודעת לזהות הבדלי טמפרטורה במקום אותו היא מצלמת  בד"כ   חום  היא תזהה בצבע האדום וקור בצבע הכחול, המצלמה תזהה כתם באחד הצבעים באזור הנזילה

הזמנת חברת בדק בית לאיתור נזילות מים

כאשר אנו מתקשרים לאינסטלטור אנו מצפים ממנו שיפתור עבורנו את מקור הנזילה ,אבל רוב האינסטלטורים אינם מצוידים בציוד ומכשור מתקדם לאיתור ומה שהם עושים זה השערות מהיכן הנזילה מתחילה, דבר זה יכול לגרום לנו נזק רב האינסטלטור אינו רואה את הצנרת וינסה לפתוח ולשבור את הקיר במספר מוקדים עד שיגיע לצינור הנוזל, הוא אפילו יזיז וישבור מרצפות .ברוב המקרים אינסטלטור לא ימצא בעצמו את מוקדם הנזילה והוא בעצמו ייעזר בשירותיה של חברת בדק בית לאיתור נזילות ,ויגזור עלינו קופון. .לכן למניעת נזק מיותר ואיתור מוקדם של הנזילה מומלץ להתקשר לחברתנו

התקשרו אלינו:  1-800-350888

תוכן עניינים

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו 1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים
דוחות לדוגמה
בדק בית שכנים
ממליצים עלינו
שירות מקצועי שרות אדיב במיוחד אצלי היה בחור בשם אלעד בדק הכל הסביר הכל אדיב ישר וממליצה ביותר
אלמוג חדידה
אלמוג חדידה
2022-09-23
תודה לאלעד שהגיע בזמן, היה מאוד סובלני והסביר כל דבר ודבר והכל בחיוך ובסבר פנים יפות, כייף שיש אנשים כאלה אדיבים ואמינים, ממליצה בחום!!!!
דורית מור
דורית מור
2022-09-23
שירות מקצועי אדיב ואמין!!!
זיו דנינו
זיו דנינו
2022-09-23
מומלץ מאוד ✅
Gil Horovitz
Gil Horovitz
2022-09-23
שירות אדיב , מקצועי וישיר
אלעד דנינו
אלעד דנינו
2022-09-23
שירות טוב מקצוענות ואנשים טובים!
Timor Rezayev
Timor Rezayev
2022-09-23
חברה מעולה אנשים מדהימים מהרגע הראשון רואים שהם דואגים לפרטים הקטנים תמיד שם שצריך אותם ממליץ בחום
דרור חזרתי
דרור חזרתי
2022-09-23
מקצוען, שירות טוב, מחיר הוגן. מומלץ
Nox Group
Nox Group
2022-09-23
ממליץ בחום לאחר שתפ עם החברה הנ״ל אני יכול להמליץ בפה מלא, כל לקוח ששלחנו אליהם יצא מבסוט מהתוצאה ומהשירות
דניאל בדלי
דניאל בדלי
2022-09-20
לקבלת הצעת מחיר