ביקורת מבנים – בדיקת ליקויים על ידי חברת ביקורת מבנים

ביקורת מבנים עם בדק בית המקורי

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת בדק בית המקורי עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות. מטרת הדוח הינו לוודא כי הבית או הדירה הינם ללא ליקויי בנייה ועומדים בכל דרישות התקן.. במידה וקיימים ליקויים בנכס, הדוח מאפשר לכם להעריך את שווי הנכס ולהעריך את העלות של תיקון הליקויים.

שירותי ביקורת מבנים נועדו לשם איתור של מגוון רחב של תקלות : סדקים, ריצוף חלול, בעיות רטיבות, ריצוף עקום ועוד. חברות בדק בית השונות, מתעדות את הממצאים בשיטות שונות. כך למשל, אזורים בדירה שנצבעו בצורה רשלנית – מצולמים. ההתרשמות של מהנדסי בדק הבית נכתב ומתועד במחשבי חברת בדק בית בצורה מסודרת, ליקויים שאותרו במכשירים אלקטרוניים לאיתור נזילות, מתועדים בקבצים אלקטרוניים. כך נוצר מצב שללקוח יש את כל הקלפים בכדי לעמוד מול קבלן הבניה ולהוכיח אף מול בתי משפט שיש ליקויים בדירה שמורידים את שוויה.

לשירות יש עלות כמובן ומחיר ביקורת מבנים משתנה בין חברות בדק הבית.

מחיר ביקורת מבנים

מחיר ביקורת מבנים מורכב ממספר גורמים אשר המשותף לכולם הוא ביקורו של מהנדס או מומחה אחר במבנה בשלב ביצוע עבודות הבניה.  מעבר לכך, ישנם מספר גורמים אשר עשויים להשפיע על  המחיר של ביקורת המבנים:

  •  סוג המבנה שנבדק – האם זאת דירה למגורים? משרד לעבודה? בניין למגורים או משרדים וכ’ו
  •  גודל המבנה הרצוי לבדיקה
  •   סוג והיקפו של הדוח הנדרש על ידי הלקוח
  •   היקף זמן העבודה הדרוש לביצוע הבדיקה ומתן הדוח
לקבלת מחיר ביקורת מבנים או בדק בית התקשרו ונשמח לעזור 1-800-350-888

תוכלו גם למלא את הטופס ונשמח לשוב אליכם – ליחצו כאן 

ביצוע בדק בית על ידי חברת ביקורת מבנים

בדק בית מומלץ ללא ספק כאשר הלקוח בודק אפשרות של קניית דירה יד שנייה ואפילו בקניית מבנה חדש מומלץ לשכור את שירותיה של חברת בדק בית המקורי. הסיבה לכך היא כמובן העובדה שמרבית הקונים משקיעים הרבה מההון הפרטי שלהם ואף לוקחים משכנתא גבוהה מהבנקים על מנת לכסות את הוצאות הרכישה של הנכס. הדירה שלנו לרוב תהיה ההוצאה הגדולה ביותר שלנו לאורך כל חיינו. אם אנחנו משקיעים כל כך הרבה כסף, חשוב להשקיע אותו בצורה חכמה וזאת על מנת לוודא שלא יתעוררו בעיות עם הנכס בשנים שלאחר הרכישה. עריכת ביקורת למבנה על ידי מומחים תיתן לנו הערכת מצב לכל ליקויי הבנייה בנכס, ותספק לנו חוות דעת מקצועית על הנכס לפני רכישה.

חברת בדק בית המקורי  מספקת שירותי ביקורת מבנים גם עבור נכסים מיד שנייה. דירות מיד שנייה הן לרוב דירות ישנות יותר עם תשתיות ומערכות ישנות. בקניית דירה מיד שנייה או בית קרקע מיד שנייה חשוב הרבה יותר לערוך בדק בית מקיף וזאת על מנת לאתר את ליקויי הבנייה בטרם רכישת הנכס, ולהתייחס אליהם בחוזה הרכישה

בדיקה תרמית לבית באמצעות FLIR
בדיקה תרמית לבית באמצעות FLIR

בדיקת ליקויי בנייה -ביקורת מבנים

כאן תוכלו לצפות בהסבר מעניין על החשיבות של ביקורת מבנים, על ידי חברת מתן ביקורת מבנים

המלצות ביקורת מבנים

ביקורת מבנים היא בדיקה יסודית לנכס, אשר נערכת לפני הרכישה או בסיום הבניה.
הבדיקה נעשית לרוב ע"י חברה חיצונית ומטרתה לחשוף ליקויי בניה בנכס ובכך למנוע הופעת ליקויים בשלב מאוחר יותר.

חברת בדק בית מקצועית תוכל לבצע עבורכם ביקורת מבנים יסודית ובמידה ואכן יש ליקויים, היא תחשוף אותם ותספק דוח ליקויי בניה מפורט ואיתו תוכלו לגשת לקבלן להמשך בירור

במידה ואתם קונים דירה מקבלן, לפני שלב המסירה נכון יהיה להזמין ביקורת מבנים על ידי חברת בדק בית אמינה ובמידה ואתם מתכוונים לרכוש דירה או בית אז לפני שלב החתימה יהיה נכון עבורכם להזמין חברת בדק בית שתבצע ביקורת מבנים יסודית.

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים
דוחות לדוגמה
מהנדס בדק בית - דוחות בדק בית
ממליצים עלינו
לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן