בדק בית תל אביב

בדק בית בתל-אביב – בשביל השקט הנפשי שלכם

בדיקה תרמית לבית באמצעות FLIRהעלות של דירה גבוהה בהחלט, והדבר נכון במיוחד עבור הדירות בתל אביב. האירוניה היא שדווקא בתל אביב יש הרבה דירות שקיימות כבר שנים רבות, המשמעות היא שקנייה של דירה חדשה יכולה לטמון בחובה ליקויים שעין של אדם רגיל תתקשה לאתר.

השילוב של העובדות הללו גם יחד מוביל למסקנה שכל מי שמעוניין לקנות דירה, ובמיוחד דירה בתל אביב, צריך לשכור שירותי בדק בית על מנת לדעת על מה הוא משקיע את כספו. מחיר שירותי איתור ליקויי בניה נע בין 1300 שקל ומגיעה עד 2000 שקל. העלות של שכירת שירותי בדק בית נמוכה בהרבה מהעלות של דירה בתל אביב, שביותר משבעים אחוז מהמקרים, עולה יותר ממיליון שקל.

בדק בית מקיף ומקצועי

 יש סיבה לכך שתל-אביב היא יעד נדל”ני כל כך פופולרי – זאת עיר עשירה שנמצאת תמיד בתנופה ותזוזה, נכסים נחטפים במהירות רבה והשוק נמצא בתנועה מתמדת. בדיוק מהסיבה הזו חשוב מאוד להשקיע טיפה יותר בביצוע בדיקת בדק בית מקיפה ומקצועית על הנכס לפני הרכישה.

חשוב להגיע למעמד הרכישה עם התמונה המלאה, יש בעיות רבות ועמוקות שלא ניתן לראות במבט כללי על הנכס – בדיוק לשם כך ישנם אנשי מקצוע מנוסים בתחום שיבצעו סקירה מעמיקה בנכס ואף יעמדו את עלויות השיפוץ והטיפול בבעיות. כך תדעו בדיוק למה אתם נכנסים לפני שתתחייבו ותשלמו על הדירה, מה שיחסוך מכם עגמת נפש רבה בשנים שלאחר הרכישה.

קטגוריות: בדיקת בתים

Skip to content