בדק בית תל אביב

בדק בית בתל-אביב – בשביל השקט הנפשי שלכם

עליול הדיור בארץ ידועות לכולם, הן גבוהות מאד מעל לכל ספק ויש הגורסים שהן מהגבוהות שבמדינות המערב. בחישוב גס, בכדי להחזיר את עלותה של דירה ממוצעת, דרושות לכך כ-200 משכורות ממוצעות ואם בתל אביב מדובר, יכול להיות שאפילו יותר!

האירוניה היא שדווקא בתל אביב יש הרבה דירות שקיימות כבר שנים רבות, דירות אשר הבלאי הטבעי שלהן גדל והולך בכל יום. המשמעות היא שקנייה של דירה ישנה בתל אביב יכולה לטמון בחובה ליקויים שעין של אדם רגיל תתקשה לאתר.

השילוב של כל העובדות הללו גם יחד מוביל למסקנה שכל מי שמעוניין לקנות דירה ובמיוחד דירה בתל אביב, על מנת לדעת על מה הוא משקיע את כספו צריך לשכור שירותי בדק בית בתל אביב. שירות חשוב מאין כמוהו בעיקר לפני רכישת נכס ישן אשר חושף בפני רוכש הדירה את מכלול ליקויי בניה הייחודיים הקיימים בבניה בתל אביב. מחיר שירותי איתור ליקויי בניה נע בין 1300 שקל ומגיעה עד 2000 שקל. העלות של שכירת שירותי בדק בית נמוכה בהרבה מהעלות של דירה בתל אביב, שביותר משבעים אחוז מהמקרים, עולה יותר ממיליון שקל.

בדק בית מקיף ומקצועי

בדיקה תרמית לבית באמצעות FLIR
מצלמה טרמית לאיתור ליקויי בניה

 יש סיבה לכך שתל-אביב היא יעד נדל”ני כל כך פופולרי – זאת עיר עשירה וצעירה אשר נמצאת תמיד בתנופה ותזוזה. הנכסים בעיר נחטפים במהירות רבה ושוק הנדל’ן שלה נמצא בתנועה מתמדת. כאשר אנו מתכננים לרכוש נכס בתל אביב, חשוב מאוד להשקיע יותר בביצוע בדיקת בדק בית מקיפה מקצועית ומותאמת לבניה התל אביבית. ביקורת מבנים בתל אביב לא בהכרח תכלול את אותן דרישות כמו בכל עיר, שכן, לכל עיר יש את צורת הבניה הפופולרית לה כמו למשל הבניה הייחודים באבן ירושלמית בירושלים תהיה שונה בתכלית מזו של תל אביב. ולכן נכון יהיה לבחור בחברת בדק בית מקצועית אשר תדע לבצע בדיקת ליקויי בניה בתל אביב בצורה מותאמת מדוייקת ומקצועית.

בדק בית בתל אביב – ביקורת מבנים מותאמת למיקום

ביקורת מבנים בתל אביב

למעמד הרכישה חשוב להגיע ככל שניתן עם תמונה המלאה על הנכס, כמעט תמיד תהיינה בעיות רבות ועמוקות שלא ניתן לראות במבט כללי על הנכס. הזמנת בדק בית לנכס לפני קניה הוא כאמור צורך ולא ממש בחירה. יתרה מכך, בדק בית אשר מותאם לסוג המבנה והעיר בו הוא ממוקם גם הוא מחוייב לא פחות. בדיוק לשם כך ישנם אנשי מקצוע מנוסים בתחום שיבצעו סקירה מעמיקה בנכס ואף יעמדו את עלויות השיפוץ והטיפול בבעיות. חברת בדק בית המקורי תבצע עבורכם ביקורת מבנים וביקורת ליקויי בניה בתל אביב! כך תדעו עוד בטרם שילמתם הרבה כסף שהדירה שרכשתם בתל אביב במצב טוב ובמידה וימצאו ליקויים, בדק הבית לדירה שלכם בתל אביב יאפשר לכם לבנות תקציב נכון עבור ההשקעה שלכם עוד לפני הרכישה – לפני שתתחייבו ותשלמו על הדירה.

אם הדירה שאתם מתכננים לרכוש בתל אביב – ביצוע בדק בית בתל אביב יחסוך מכם עגמת נפש רבה בשנים שלאחר הרכישה!

קטגוריות: קניית בית

Skip to content