מאמרים

מכונת קפה ביתית

סוגי מכונות קפה – מצא את ההבדלים

מכונות  קפה לצרכי בית ומשרד לא נועדו להחליף את הבילוי החברתי בבתי הקפה כלל וכלל, אלא לתת לכם את ההזדמנות ליהנות מהקפה האיכותי שאתם אוהבים כל הזמן. ממבט ראשון על מכונות קפה שונות ניתן להסיק ובשוגג כי ההבדל היחידי ביניהן נקבע ע"פ עיצובן וגודלן. אך למעשה ההבדל העיקרי ביניהם נובע מהנוחות למשתמש ורמת הידע והמקצועיות הדרושה להפעלתן.

מכונת אספרסו -קפה לבית  – המכונות הידניות

המכונות הידניות  היו בעבר ברירת המחדל היחידה וכיום מוחלפות אט אט במכונות מהדור החדש. מכונות קפה ידניות אומנם זולות באופן משמעותי אך מסורבלות לתפעול ודורשות ידע וניסיון מקצועי שכן שום דבר לא נעשה באופן אוטומאטי ועל המשתמש להזרים את המים, לטחון את הקפה ולהכין את החלב בעצמו. מכונות קפה ידניות מתאימות עבור מי שהכנת קפה בשבילו היא תחביב של ממש.

מכונת קפה ביתית 0 המכונות החצי אוטומאטיות –  המכונות קלות התפעול

הרוב המוחלט של רוכשי מכונות הקפה משתמשים במכונות  חצי-אוטומאטיות אשר יכולות להכין  את הקפה כמעט בכוחות עצמן ללא מגע  יד אדם. מכונות קפה אלו פועלות באמצעות אריזות שונות של פולי הקפה טחונים:

קפה טחון – השימוש בקפה טחון מצריך את הטענת הקפה למכשיר וניקוי המגש וסביבת המכשיר לעיתים תכופות.
קפסולות – פולי הקפה הטחונים ארוזים בואקום בתוך מבנה הקפסולה ובכמות מדודה. המשתמש צריך רק להטעין את הקפסולה למכונה ולקבל את הקפה שהוא אוהב, ללא לכלוך וללא פעולות אחרות.
פודים – מכונות קפה אלו פועלות ע"י מיצוי הקפה מתוך שקיקים קטנים הדומים לשקיקי התה. גם במקרה זה המשתמש מקבל את הקפה באופן מהיר ונקי.

מכונת קפה ביתית על פודים קונים עם כיס קפה

המכונות האוטומאטיות –  לקבל קפה איכותי בלחיצה אחת

מכונות הקפה האוטומאטיות הן המשוכללות מכולן, כל שיש לעשות הוא ללחוץ על הכפתור והמכונה תכין עבורכם את סוג הקפה שאתם אוהבים לפי תפריט הקבוע מראש. מכונות אלו מאובזרות במנועי דחיסה חדישים, מגוון תפריטים ותצוגה משוכללת.

איזו מכונת  קפה עדיפה? אין תשובה חד משמעית בעניין וכל אחד מתחבר לסוג אחר של מכונות קפה. יש לציין כי ככל שהמכונה אוטומאטית יותר, כך ניתן לבצע פחות התאמות לפי טעם אישי, אך ללא ספק מניעת הלכלוך והיעדר הצורך ללמוד טכניקות מסובכות, הופכות את המכונות האוטומאטיות והחצי אוטומאטיות למבוקשות ביותר.

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים