שיפוץ דירות

שיפוץ של דירות בישראל של שנת 2012
בועת הנדל”ן בישראל משאירה זוגות צעירים לעיתים חסרי אונים, כאשר המעט שהם יכולים לעשות הוא לשכור דירה לתקופה, ולחלום על רכישת דירה משלהם. עד המרוץ למשכנתא הדרך עוד ארוכה, ובנתיים עליהם להתגורר בדירה שכורה, שלרוב תהיה מוזנחת ולא מושקעת היות ומי שמתגורר בה הוא לא בעל הנכס המקורי שלה. במקרה שכזה, שיפוץ דירה היא אופציה, אך מצד שני מי ששוכר את הנכס יודע שמדובר בדירה זמנית וביום מן הימים יעבור לדירה שלו. לכן, מומלץ להגיע להסדר שיפוץ יחד עם בעל הבית, ואולי לקבל ממנו השתתפות מסוימת בסכום השיפוץ בטענה שזה יעלה לו את ערך הנכס.
אין ספק כי שיפוץ דירה מעלה את ערך הנכס. לאחרונה עלתה תוכנית בערוץ 2, שבה נכנס אדריכל ומעצב פנים תל-אביבי לדירות ישנות (בדרך כלל בבניינים ישנים בני יותר מ-15 שנה) ומבצע בהם שיפוץ תוך 24 שעות. בתוכנית מציגים את ערך הנכס לפני השיפוץ ואת ערך הנכס אחרי השיפוץ, וכן את התרשמות של רוכשים פוטנציאלים לנכס לפני השיפוץ ואת התרשמותם אחרי השיפוץ. מן התוכנית ניתן להסיק כי שיפוץ של דירה תורם משמעותית להעלאת ערך הנכס לעיתים בעשרות אחוזים(!).
אם בעבר שיפוץ דירה היה עסק יקר, ועשרות משפחות היו חושבים מספר פעמים לפני שהם היו משפצים את ביתם, היום המצב שונה – בענף השיפוצים קיימים עשרות קבלני שיפוצים בכל איזור בארץ, כאשר התחרות בין קבלני השיפוצים רבה. תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות לגמרי ממספר קבלנים שונים ולמצוא את המחיר המתאים ביותר בעבורכם. שימו לב כי בטרם בחירת קבלן שיפוצים מומלץ לקבל עליו פידבקים חיוביים והמלצות ממכרים וחברים.
תעשו שינוי קטן בחיים, הבית שלכם הוא המקום שבו אתם נמצאים ברוב שעות היום, הבית שלכם הוא המקום בו הילדים שלכם גדלים, שיפוץ דירה יוסיף המון אור ואושר לחייכם ויעלה את איכות החיים שלכם בצורה שתהיה ניכרת

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים