הזמנת בדיקה

תמ"א 38

תמ"א 38

רבים שואלים את עצמם מהיכן נוסדה תוכנית תמ"א 38? תוכנית זו נוסדה בעקבות הנזקים הגדולים שנוצרו בעקבות רעידות אדמה חזקות בעולם. התחזיות מנבאות רעידת אדמה חזקה גם בארצנו, ולכן הועדה המקומית שמטפלת בעניינים הללו החליטה לגבש תוכנית שתגן על אזרחי ישראל שבתיהם נבנו ללא תקן שעמיד בפני רעידות אדמה.

יישום התוכנית החל בשנים האחרונות ועם הזמן הביקוש ליישומה רק גדל. בשנה האחרונה שיצאה התוכנית לתקשורת לא כולם מיהרו ליישמה משום שלא ידעו את הפרטים המלאים על התוכנית כיצד מיישמים אותה והאם זה הגיוני שהדיירים לא משלמים דבר?

חשוב לעשות את ההבדלה בין תוכנית מתאר ארצית לתוכנית פינוי בינוי כאשר בשתי סוגי התוכניות מדובר  במטרה אחת שמגיעים אליה בשתי דרכים שונות.

ככל שעברו השנים ויותר דיירים התנסו במימוש תמ"א 38 החלו להבין שהתוכנית אכן מעניקה תוספות בנייה וחיזוק הבניין ללא עלות מצד הדיירים וכך גם גדל הביקוש, כפי שציינו. חברות הקבלן מתחרות זו בזו וכל אחת מעמידה לרשותה מטרה ליישם כמה שיותר את התוכנית על כמה שיותר בניינים משום שהתוכנית היא עוד דרך שתעניק לקבלנים סכום נכבד.

אל תתפתו לכל חברת קבלן שמציעה לכם הרים וגבעות ערכו סקר בין כל חברות הקבלן והחליטו עם כל הדיירים, פה אחד, על הקבלן המועדף שיספק לכם מראה חדש לבניין. סכמו עם חברת הקבלן מה אתם מעוניינים לחדש או להוסיף האם את הלובי? או את חדר המדרגות? או שאולי בא לכם להוסיף מעלית לבניין? או אולי בכלל להתפנק על מרפסת חדשה?

איך נדע שחברת הקבלן שבחרנו לבצע עבורנו את תמ"א 38 היא הטובה ביותר?

בדקו כי החברה מבטיחה לעמוד בסטנדרטים גבוהים של בנייה וכי כל מה שנרשם בחוזה אכן יכול להתממש. אל תוותרו על מבט בפרויקטים קודמים של תמ"א 38 שהחברה ביצעה, ובדקו כמה זמן לקח לפרויקט לצאת לפועל. בנוסף בדקו באיזה חברה מבוטחת חברת הקבלן והאם מדובר בחברה מוכרת שתפסק לכם שירות יעיל בכל מקרה שתצטרכו. תדאגו לליווי משפטי צמוד לאורך כל התהליך, ליווי זה בדרך כלל משולם על ידי חברות הקבלן, כך שתוכלו לבחור חברה איכותית שהתנסתה בכך בעבר.

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים