בדיקת בית - בדק בית המקורי

השאירו פרטי התקשרות ונחזור אליכם בהקדם

 

בדיקת בית לפני קנייה עם חברת בדק בית

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הבית על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה. המהנדס הבודק את הדירה או הבית יגיש דין וחשבון ורשימות שיתארו את מצבו הפיזי של הנכס ויציינו במדויק אילו  רכיבים ואילו מערכות יש לתקן ואילו יש להחליף וכיוצא בזה.

להזמנת בדיקת בית – התקשרו אלינו בשיחת חינם – לטלפון 1-800-350-888 ואנו נשמח לסייע לכם.

מהי בדיקת בית מקצועית?

בדיקה שכזאת מבוצעת בידי חברה לביקורת מבנים, אשר מעסיקה מהנדסים מקצועיים, שתפקידם – בעזרת עזרים מקצועיים וניסיון של שנים – לאתר ולאבחן את מגוון ליקויי הבנייה הקיימים בבית בו הוזמנה הביקורת. כאשר מדובר על בדיקת בית לפני קנייה, יש להבין כי הדו”ח אשר יקבל המזמין יהיה נקי מהטיות אלא ייתן חוות דעת עובדתית בלבד. לכן חברות בדק בית מחויבות מבחינה משפטית ונותנות דוחות ליקויי בנייה אשר קבלים בתור ראיות בבית משפט בישראל.

בדיקת בית – הקש להצעת מחיר

להזמנת בדיקת בית תקשרו אלינו ונשמח להראות לכם  מהי חברת בדק בית מקצועית.
התקשרו עכשיו 09-835-9668

בדיקת בית לפני קנייה

בדיקות בתים לפני קנייה חייבות להתבצע  לפני סגירת החוזה, ומטרתן לאפשר לקונים ההזדמנות אחת נוספת לבחון  את ביתם החדש ולבדוק האם ישנם ליקויי בנייה מהם כדאי להיזהר ולהישמר. בנוסף, בדיקת בית מטרתה לוודא כי כל תנאי החוזה מולאו על ידי מוכר הנכס, וכי הוא השלים את כל חובותיו על הצד הטוב ביותר, כלומר- כל מערכות הבית פועלות ותקינות וכל  הפריטים העיקריים עליהם סוכם פועלים ונמצאו תקינים. לכן לא כדאי לחסוך כאן ומאוד מומלץ לפנות לחברות ביקורת מבנים ולהזמין בדיקה לבית שלכם רגע לפני שאתם חותמים על עסקה שתשנה את חייכם.

התקשרו אלינו ונשמח להסביר יותר 09-835-9668

כיצד תוכלו להימנע מרכישת בית ובו ליקויים

בכדי להיות בטוחים יותר כי אתם רוכשים נכס ללא לקויות, חשוב לשקול בדק בית לפני קניה. ברוב הזמן, הדירה שאנחנו רוכשים מהווה את הנכס היקר ביותר שיש לנו, גם מבחינה כספית וגם מבחינה רגשית. קניית דירה היא לא עניין של מה בכך, מאחר ומדובר בסכומים גבוהים ובמשכנתה שמלווה אותנו במשך החיים. אחוז גדול של אנשים הרוכשים דירה ללא בדק בית, נתקלים לאחר מכן בליקויי בניה שמצריכים שיפוצים בעלויות גבוהות מאוד. במידה והיו מתייעצים לפני כן עם מהנדס בניין ויועצים אחרים, היו חוסכים את ההוצאה הכספית על התיקונים ומורידים מהסכום הכולל, עם משא ומתן עם המוכר. בכל מקרה, לעתים מדובר בלקויות קשות מאוד במבנה עצמו, מה שהיה מלכתחילה פוסל את הקנייה.

חזרה לעמוד הבית – בדק בית מקצועי עם החברה המקורית לביקורת מבנים

Skip to content