חברות בדק בית מומלצות

מחפשים חברת בדק בית אמינה ומקצועית? הגעתם למקום הנכון אנו החברה הגדולה והמקצועית מבין חברות בדק בית הפועלות בישראל. הניסיון רב השנים שלנו והאחריות שיש לנו כלפי הלקוח הופכים אותנו לבחירה הטובה ביותר עבורכם.

בדק בית עם חברת בדק בית המקורי – הקש להצעת מחיר

בדק בית –איך זה עובד?
אז ככה: בשלב ראשון מגיע לביתכם נציג מהנדס של חברת בדק בית. בדרך כלל זה יהיה מהנדס ראשי, זה שבהמשך אף יהיה המפקח על הבנייה ומנהל הפרוייקט ועבודה.
אותו מהנדס ייגש מייד לביצוע הבדיקה בביתכם. בעת ביצוע ביקורת במבנה, הוא יעבור על רשימת הליקויים הראשונית אותם יש לחפש בכל בית. ישנו  מגוון ליקויים אשר  עשויים להיות בכל בית והליקויים הבולטים לעין של בן אנוש הינם סדקים בקירות (בבטון או רק בטיח) לבנים שאינן במקומן, ורטיבות בקירות. הסדקים אף עלולים להצביע על בעיה חמורה הרבה יותר מביטוייה השטחי: הם מצביעים לעיתים על עיוות ביסודות הבית  אשר עלולים לסכן את שלמותו של המבנה. כאמור ליקויים מדרגה שנייה אשר קשים יותר לזיהוי הינם למשל עיוות בקורות התמיכה או בקורות יסוד המבנה ועוד מגוון ליקויי בנייה בנכס. ליקויים כאלו  עשויים להצביע על היותו של המבנה במצב מסוכן ביותר , העלול לגרום לעומס מוגזם על המבנה ולקריסת קירות או חלקים מהתקרה. מבנה הבית הוא בסיסו והוא חייב להיבדק על ידי חברת בדק בית מקצועית בכדי לסייע לכם להגן על ההשקעות שלכם.

חברת בדק בית מומלצת – חברת בדק בית המקורי

חברת בדק בית המקורי מתמחה מאז שנת 2001 בבדק בית ובידוקת מבנים

שירותי החברה כוללים:

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו   1-800-350-888

פורטל ביקורת מבנים – מחירי בדק בית, המלצות על חברות ביקורת מבנים

פורטל בם ביקורת מבנים מפרסם קבוע כתבות על ביקורת מבנים ובדק בית ומידע לגבי תביעות שהוגשו לקבלנים שהתרשלו בגימורים בבנייה. האתר גם מציע ייעוץ וסיוע משפטי ללקוחות. הפורטל עובד עם חברת הבדק המקורית אשר מציינת כי הבדיקה הכללית שהם עורכים כוללת בדיקה פנימית וחיצונית של מראה הבית, בדיקת הצנרת בבית, בדיקת הקירות ובדיקת מערכת החשמל. בנוסף בעת ביצוע הבדיקה המהנדסים של חברת בם ביקורת מבנים בודקים את המרצפות, את חלונות הבית, את מערכות האוורור, החשמל ואת שאר המרכיבים החשובים בבית הלקוח.

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים
דוחות לדוגמה
מהנדס בדק בית - דוחות בדק בית
ממליצים עלינו
לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן