חברות מומלצות - בדק בית - בדק בית המקורי

מחפשים חברת בדק בית אמינה ומקצועית? הגעתם למקום הנכון אנו החברה הגדולה והמקצועית מבין חברות בדק בית הפועלות בישראל. הניסיון רב השנים שלנו והאחריות שיש לנו כלפי הלקוח הופכים אותנו לבחירה הטובה ביותר עבורכם.

בדק בית עם חברת בדק בית המקורי – הקש להצעת מחיר

בדק בית –איך זה עובד?
אז ככה: בשלב ראשון מגיע לביתכם נציג של חברת בדק בית. בדרך כלל זה יהיה מהנדס ראשי, זה שבהמשך אף יהיה המפקח על הבנייה ומנהל הפרוייקט ועבודה.
אותו מהנדס ייגש מייד לביצוע הבדיקה בביתכם. בעת ביצוע ביקורת במבנה, הוא יעבור על רשימת הליקויים הראשונית אותם יש לחפש בכל בית. ישנו  מגוון ליקויים אשר  עשויים להיות בכל בית והליקויים הבולטים לעין של בן אנוש הינם סדקים בקירות (בבטון או רק בטיח) לבנים שאינן במקומן, ורטיבות בקירות. הסדקים אף עלולים להצביע על בעיה חמורה הרבה יותר מביטוייה השטחי: הם מצביעים לעיתים על עיוות ביסודות הבית  אשר עלולים לסכן את שלמותו של המבנה. כאמור ליקויים מדרגה שנייה אשר קשים יותר לזיהוי הינם למשל עיוות בקורות התמיכה או בקורות יסוד המבנה ועוד מגוון ליקויי בנייה בנכס.

אשר עשויים להצביע על היותו של המבנה במצב מסוכן ביותר , העלול לגרום לעומס מוגזם על המבנה ולקריסת קירות או חלקים מהתקרה. מבנה הבית הוא בסיסו והוא חייב להיבדק על ידי חברת בדק בית מקצועית בכדי לסייע לכם להגן על ההשקעות שלכם.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו   1-800-350-888