בדיקת בתים הנדסית - בדק בית המקורי

מדוע כדאי לבצע בדיקת בתים הנדסית בבית לפני קנייה? זאת שאלה טובה. התשובה עליה היא כזאת: זה צריך לעניין אתכם יותר מאשר זה מעניין אותנו. אתם חייבים לבצע בדיקה הנדסית – לא בגללנו אלא לטובתכם.

בתוך בתים קיימים לעתים קרובות ליקויי בנייה אסתטיים. ליקויי הבנייה האסתטיים כבר פחות חשובים מבחינה בטיחותית או בריאותית, ואינם קשורים לסיכון או לפגיעה באיכות החיים. לרוב ניתן יהיה לזנוח את הליקויים הללו ולא בהכרח להתייחס אליהם. מדובר לרוב בסדקים מזעריים בקירות, צביעה לא מדויקת של קירות הדירה וחיפויים עקומים. לבעלי דירות לא תמיד היכולת להבחין בליקויים האסתטיים ולכן מומלץ להיעזר בחברת בדק בית על מנת לאתרם.

בדיקת בתים הנדסית – הקש להצעת מחיר

קיימים גם בעיות ברמת התכנון ולכן חייבים להזמין בדיקת בתים רצינית אשר תעשה על ידי מהנדסים מומחים של חברת בדק בית מוסמכת וידועה.

ליקויים בקיר החיצוני של הבית ובתשתיות

סוג נוסף וחמור של ליקויים הוא ליקויי בניה בשלד המבנה. ליקויים אלו הם הליקויים החמורים ביותר שקבלן יכול לבצע, וגם הקשים ביותר לתיקון.

ברוב המקרים כלל לא ניתן לטפל בליקויי הבנייה מסוג זה. ליקויים אלה מסוכנים ולא בטיחותיים היות והם עלולים לגרום לתוצאה של התמוטטות חלקים מהמבנה או של המבנה כולו. על מנת למנוע ליקויים קשים אלו מומלץ שחברת ביקורת מבנים תלווה את הפרויקט מתחילתו על מנת למנוע מהופעת ליקויים חמורים אלה בעתיד.

 כאשר מדובר בנושא רגיש  ויקר כמו קניית דירה, ממש מומלץ לפנות לחברת ביקורת מבנים המתמחה בתחום ולבחון את  ההיבטים הרבים של קניית הנכס ביחס למחיר שלו ולאור הליקויים הקיימים בו

אנו מתמחים בבדיקת בתים מאז שנת 1998 ומשרתים את לקוחותינו בנאמנות ובאמונה כי על בדיקת בית לא מתפשרים.  להזמנת בדיקת בתים הנדסית התקשרו אלינו 09-835-9668 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

למילוי הטופס ליחצו כאן

חברת הנדסה נוספת המתמחה בתחום של ביקורת מבנים ושל בדיקת בתים הנדסית  היא חברת פלס ביקורת ליקויי בנייה