קבוצת פלוטקין – פרויקטים של פינוי בינוי, בניית מגדלי מגורים ותמ"א

קבוצת פלוטקין, בבעלותו של היזם אורן פלוטקין, מנהלת מספר חברות לבנייה יזמות, פיתוח וביצוע פרוייקטים  למגורים פרטיים ולבנייה ציבורית. קבוצת פלוטקין מזה שנים בשוק הבינלאומי ובשוק המקומי, במגוון פרוייקטים ויזמויות בענף הבניה.

כל פרוייקט של התחדשות עירונית ובכללה פינוי בינוי  הוא מורכב בעל מספר לא מועט של נוגעים בדבר. בסופו אמורים הדיירים ליהנות מדירה חדשה בפרויקט אשר נבנה על גבי בניין הדירות הישן בו הם גרו, מה שאמור להפוך אותו לאטרקטיבי כדאי ומשתלם..
העניין הוא, שההתקדמות של כל פרויקט ופרוייקט מושפעת ממעורבותם של גופים שונים בעלי אינטרסים מגוונים ולפעמים אף מנוגדים.
בישראל למרבה הצער, לא מעט פרויקטים בתחום הפינוי בינוי והתמ"א- נוטים להיתקע במהלך התהליך של הבנייה, וחלקם אף מבוטלים לחלוטין כלומר גורמים מפח נפש ונזק כלכלי רב הן ליזמים, הן לקבלנים והן למשפחות הרבות שתלו את תקוותין בפרוייקט..

אורן פלוטקין – מוביל פרוייקטים של בנייה ופרוייקטים של פינוי בינוי אשר נקלעו לקשיים


היזם אורן פלוטקין מבעליה של קבוצת פלוטקין מצא לנכון להירתם למצב הבעייתי, והפך את חברת נופים שבבעלות קבוצת פלוטקין לאחת החברות המשפיעות ביותר במדינה בקליחת אחריות על פרויקטים של פניוני בינוי אשר נקלעו לקשיים ולא יכולים להגיע אל קו הסיום.
אורן פלוטקין שהינו הבעלים של קבוצת פלוטקין  ובעל ניסיון רב בתחום הבנייה, יודע היטב מדוע פרוייקט שעל הנייר היה בעל פוטנציאל – נתקע באמצע הדרך: 

בחלק מהמקרים – היזם הצליח להחתים את דיירי הבניין על הביצוע, אך לא הצליח לגייס את המימון הדרוש. (הרבה מהוראות החוק מקשות מאד על המימון). 

במקרים אחרים אלו הם קבלני המשנה, שנכנסו לביצוע הבנייה בפועל, אך לא העריכו נכונה את עלות הפרוייקט, ונוטשים אותו באמצע התהליך. במקרים נוספים היזמים הם שנאלצים לוותר – באמצע התהליך, מפני שנדרש מהם להכניס יד לכיס ולהזרים כספים מהונם העצמי, מה שלא תמיד אפשרי, והדבר גורם לפרויקט להיתקע.

תיקון 2 – פרויקטים בסמכות הועדה המקומית

קבוצת פלוטקין מתמקדת בעיקר בפרויקטים הניתנים ליישום. פרויקטים שעל פי תיקון 2 לתמ"א 38 נמצאים בסמכות הועדה המקומית, פרויקטים אשר יש באפשרותה של קבוצת פלוטקין להתחיל כמעט מיד בתהליך הריסת המבנה הישן ובנייתו מחדש.

בכך, מצליח אורן פלוטקין לעזור  לאותן המשפחות אשר עשויות היו להיפגע אילולי התערבותה של חברת נופים וקבוצת פלוטקין. 

ליצירת קשר עם נופים פולטקין היכנסו לאתר שלהם וקירוא על הפרוייקטים המוצלחיים .nofim.net

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים
דוחות לדוגמה
מהנדס בדק בית - דוחות בדק בית
ממליצים עלינו
לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן