הזמנת בדיקה

איתור רטיבות ונזילות בקירות הבית

איתור רטיבות ונזילות בקירות הבית

בדיקה תרמית לבית באמצעות FLIR

זיהוי בעיית נזילות ובעיות רטיבות בקירות ביתכם

לפניכם רשימת תופעות העלולות להופיע בביתכם. אם זיהיתם בביתכם חלק מן התופעות הללו, הרי שבמבנה שלכם יש רטיבות ואתם זקוקים לביקורת מערכות איטום:

* הופעת כתמים בלתי אסתטיים בקירות ובתקרת הבית.
* היווצרות עובש ופטריות.
* הופעת תפרחת בשל התגבשות מלחים.
* פגיעות בשכבת צבע וטיח.
* פגיעה בכושר הבידוד התרמי של חומרים ורכיבי המבנה.

לחברות לאיתור ליקויים במבנים יש ניסיון רב בעבודות אינסטלציה, ובאיתור ומתן פתרונות ברטיבות ונזילות, עובש ועיבוי. איש מקצוע טוב נמדד על-פי יכולתו לאתר בעיות רטיבות / נזילות ולהציע דרכים יצירתיות לפתרון הבעיות.

להזמנת בדיקת איתור ליקויי בנייה הקישו כאן

לקריאה נוספת על  בדיקת רטיבות הקישו כאן

חשוב לציין כי צנרת שנעשו בה תיקונים, מועדת למצב של נזילות. לפיכך, במקרים בהם מתגלה כי מדובר בצנרת ישנה ובעייתית שצפויות בה בעיות נזילות, רצוי להחליף את הצנרת כולה, ולא לבצע תיקון רק באיזור הופעת הנזילות והרטיבות הקיימות. תיקון מקומי בלבד אינו מונע הופעת נזילות חדשות במוקדים אחרים בצנרת, ואז שכרכם יצא בהפסדכם.
זיהוי בעיית רטיבות ונזילות בדירה ישנה לפני רכישה

אתם עומדים בפני רכישת דירה חדשה? חשוב לשים לב לעובדה, כי בדירות ישנות הסיכויים לנזקי צנרת גבוהים יותר. בדירות ישנות אנו עדים לתופעות רבות של רטיבות ונזילות, בעיקר בחדרים עם נקודות מים רבות כמו: חדרי הרחצה, השירותים והמטבח. לקראת רכישת דירה ישנה כדאי לשאול את בעל הבית מתי הוחלפה לאחרונה הצנרת, או אילו תיקונים כבר בוצעו, ומתוך כך להסיק מהי הסבירות להופעת בעיות רטיבות ונזילות בדירה.

מומלץ לבחון היטב את האמבטיה, הכיור, והאסלה. קיום סדקים בכיור או באסלה, התקלפויות באמייל האמבטיה וחלודה בפתח הניקוז – הינם סימנים לאפשרות של היווצרות רטיבות ונזילות באזורים האלה בעתיד. כדאי אף לפתוח את המים באמבטיה ובכיורים, להוריד מים בשירותים ולבדוק שהם אכן יורדים, שאין נזילות מהברזים.

חשוב לבדוק האם הדוד הוא דוד חשמלי או דוד שמש. בדוד חשמלי צריכת החשמל גבוהה גם בקיץ, מה שגורר חשבונות חשמל גבוהים. בחלק מהדירות הישנות, הדוד החשמלי נמצא באיזור האינטרסול. כדאי לבחון את מצב הדוד והצנרת: חלודה, רטיבות, נזילות.

לסיכום, בעיות רטיבות ונזילות דורשות אבחון וטיפול מיוחד, המחייבים עין פקוחה מצידכם ומעורבות של חברה הנדסית לאיתור ליקויים במבנה, שתספק לכם את הפתרונות המתאימים.

זיהוי בעיית נזילות ובעיות רטיבות עם חברת הבדק המקורי

חברת בדק בית המקורי – פתרון מעשי ומקצועי לבעיות רטיבות. להתייעצות או לפרטים נוספים חייגו אלינו : 1-800-350888

קטגוריות: בדיקת בתים

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו 1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים