מאמרים

בדק בית בעת שיפוץ או רכישה

רכישה של בית מגורים או של  דירת מגורים ואף תהליך שיפוץ של דירה או בית בהם אנו כבר מתגוררים –  זאת הוצאה כספית גדולה, וכמובן שאם אנחנו משקיעים סכומים גדולים אנו גם רוצים בתמורה לקבל משהו מושקע וברמת הגימור גבוהה. אחת הפעולות הרבות הנחוצות לבצע  בזמן רכישת הבית או בזמן השיפוץ בדירה הינה ביקורת מבנים.

ביקורת מבנים ובתים – מה זה בכלל
ביקורת מבנים זוהי בדיקה הנדסית אשר יכולה למצוא לקויים בבניה בדיקה זו גם כן מוכיחה כי הנכס אותו קנינו עומד בתקן ומתאימם למגורים. את הבדיקה הזו עושה איש מקצוע מנוסה. רובם של הבעיות ופגמים בבניה אינם נראים לעין בלתי מיומנת ישנם את הכלים אשר מתאימים למציאה של פגמים נסתרים באותו מבנה. כדאי ומומלץ גם לבצע בדיקה זו בקנייה של נדל"ן מיד שנייה אפילו גם לאחר השיפוצים. עם גמר הביצוע של בדק בית , יגיש מהנדס הבדק  הערכה מקצועית ובה יש אפשרות לראות את כל אותם הבעיות וכל אותם פגמים של הבניין הנבדק כולל פגעים חבויים,רמת הבנייה וכן את סוגי חומרי הבניה שמהם נבנה הבית.

למה כדאי לעשות בדק בית
ע"י בדיקה מקצועית זו תוכלו לראות אם ההבטחות שאותם התחייב האדם האחראי לבניה בעת החתימה על החוזה הן נכונות וקיימות. בעיות רטיבות ונזילות אשר לא מטופלות בזמן,  עלולות לפגום בחוזק הבניין ואפילו להביאו חס וחלילה להתמוטטות. בעיות ופגמים במבנה עלולים לפגוע בבטיחות הנכס. אף היו מקרים שדרכם הסבו פגמים אלה למקרים של אסונות, בגלל זה צריך לבצע בדיקה זו. מהנדסים בעלי נסיון  ומומחי בדק בית אשר מתמחים בתחום ליקויי הבניה, ממליצים לבצע בדיקה של בדיקת בעיות ופגמים בבתים אחת למספר שנים.

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים
דילוג לתוכן