הזמנת בדיקה

בדיקת דירה לפני קנייה

בדיקת דירה לפני רכישה עם חברת הבדק המקורי

רוכשי דירות רבים פונים אל חברות בדק הבית על מנת שיאתרו בעבורם ליקויי בנייה ויערכו הליך של בדיקת דירה לפני קנייה וזאת על מנת שיוכלו להיכנס לדירה החדשה בראש שקט. מחיר הבדיקה הוא מחיר מזערי לעומת מחיר הנכס, ובמבט לטווח הארוך שווה להשקיע כסף על מנת לדעת שהנכס תקין וללא בעיות מיותרות מאשר לשלם ביוקר בעתיד ולהוציא כספים רבים על טיפול בליקויי הבנייה שהיו יכולים להיות מדווחים ומטופלים עוד בעבר.

להזמנת בדיקת דירה – התקשרו אלינו  1-800-350-888 ואנו נשמח לסייע לכם.

בדיקת דירה או נכס לפני קנייה

בדיקת בית לאיתור ליקויי בנייה, זהו לא תהליך שיש בו עובר או נכשל. בדיקת הדירהנ על ידי גורם מקצועי פירושה בחינה מדוקדקת של מצבו הנוכחי של הבית ואיתור כלל הליקויים הקיימים בו. זו אינה הערכה אלא בדיקה מקצועית ומדוקדקת. זהו אינו פיקוח עירוני, שמטרתו לוודא עמידה בקוד בנייה. המהנדס הבודק את הדירה או הבית יגיש דין וחשבון מפורט  וכן רשימות שיתארו את מצבו הפיזי של הנכס ויציינו במדויק אילו  רכיבים ואילו מערכות יש לתקן ואילו יש להחליף וכיוצא בזה.

בדיקת דירה לפני קניה
בדיקת דירה לפני קניה

חברת בדק בית ותפקידה בעת בדיקת דירה

ציוד עבודה של מהנדס בניין בודקחברות הממתמות בעריכת בדיקות בדק בית הן חברות הכוללות צוות של מהנדסי בניין, פקחי בנייה מורשים, שמאי דירות, ואנשי מקצוע. חברות בדק הבית מאתרות ליקויי בנייה בבניין, בדירה או בבית הקרקע ומציגות לפניכם פירוט מלא של כל הליקויים והבעיות שנמצאו בבדיקה. כאמור, בדיקת דירה לפני קנייה חשובה ביותר לאור מצב שוק הנדל”ן בישראל בשנים האחרונות. לעתים דירה במחיר זול יחסית עלולה להדליק נורת אזהרה ולכן אסור לקחת סיכונים מיותרים, חייבים להיעזר בחוות הדעת של המומחים בתחום.

בדיקת דירה לפני קנייה – רק עם בדק בית המקורי

רוכשי דירות רבים פונים אל חברות בדק הבית על מנת שיאתרו בעבורם ליקויי בנייה ויערכו הליך של בדיקת דירה לפני קנייה וזאת על מנת שיוכלו להיכנס לדירה החדשה בראש שקט. מחיר הבדיקה הוא מחיר מזערי לעומת מחיר הנכס, ובמבט לטווח הארוך שווה להשקיע כסף על מנת לדעת שהנכס תקין וללא בעיות מיותרות מאשר לשלם ביוקר בעתיד ולהוציא כספים רבים על טיפול בליקויי הבנייה שהיו יכולים להיות מדווחים ומטופלים עוד בעבר.  להזמנת בדיקת דירה לפני קנייה עם חברת הבדק המקורי – התקשרו אלינו בשיחת חינם 1-800-350-888 ואנו נשמח לסייע לכם.

בדיקת דירה חדשה או דירה יד 2 לפני קנייה

בדומה לבדיקתבית פרטי לפני קניה גם בדיקת דירה לפני קנייה חייבת להתבצע לפני סגירת החוזה, ומטרתה לאפשר לקונים ההזדמנות אחת נוספת לבחון את ביתם החדש ולבדוק האם ישנם ליקויי בנייה מהם כדאי להיזהר ולהישמר. בנוסף, בדיקת בית מטרתה לוודא כי כל תנאי החוזה מולאו על ידי מוכר הנכס, וכי הוא השלים את כל חובותיו על הצד הטוב ביותר, כלומר- כל מערכות הבית פועלות ותקינות וכל  הפריטים העיקריים עליהם סוכם פועלים ונמצאו תקינים. לכן לא כדאי לחסוך כאן ומאוד מומלץ לפנות לחברות ביקורת מבנים ולהזמין בדיקה לבית שלכם רגע לפני שאתם חותמים על עסקה שתשנה את חייכם.

להזמנת בדיקת דירה לאיתור ליקויים – התקשרו אלינו  1-800-350-888 ואנו נשמח לסייע לכם.

טיח מתקלף קיר רטוב - ליקויי בניה בקירות בית

מהו בדק בית מקצועי לדירה חדשה מקבלן

עריכת בדיקה מקיפה ויסודית לדירה בטרם הרכישה, הופכת חשובה יותר ויותר.בדיקה שכזאת מבוצעת בידי חברה לביקורת מבנים, אשר מעסיקה מהנדסים מקצועיים, שתפקידם – בעזרת עזרים מקצועיים וניסיון של שנים – לאתר ולאבחן את מגוון ליקויי הבנייה הקיימים בבית בו הוזמנה הביקורת. כאשר מדובר על בדיקת בית לפני קנייה, יש להבין כי הדו”ח אשר יקבל המזמין יהיה נקי מהטיות אלא ייתן חוות דעת עובדתית בלבד. לכן חברות בדק בית מחויבות מבחינה משפטית ונותנות דוחות ליקויי בנייה אשר קבלים בתור ראיות בבית משפט בישראל. בדק בית מקיף ומקצועי ישמור לאורך זמן על ערך הנכס שלכם בשוק.

שוק הדירות בישראל  שנת 2024 

בניין דירות בתהליך בניהאין זה סוד שמחירי הדירות בישראל בשנת 2024 גבוהים במיוחד. המחלמה שהחלה באוקטובר 2023, ושבעקבותיה חלקים שלמים של ישראל התרוקנו מתושבים -גרמה למחירי הדירות להמשיך לטפס. עלות ממוצעת של דירת שלושה חדרים יד שנייה בתל אביב כבר חצתה מזמן את קו חמשת המיליון השקלים ואפילו מעבר לכך, אך העליה אינה נעצרת שם וגם בערים נוספות באזור המרכז כמו רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, בת-ים וחולון, ואפילו בערים המרוחקות מעט יותר מאשר באזור תל אביב רבתי , כמו ערי השרון – נתניה, כפר סבא, רעננה, הרצליה, רמת השרון ועוד או ראשון לציון, רחובות, נס ציונה, אשקלון ואשדוד מדרום, מחירי אותן דירות שלושה חדרים סטנדרטיות כבר טיפסו ועברו את רף מיליון וחצי השקלים, אשר נראה היה דמיוני עד לפני כמה שנים. גם בבירה ירושלים המחירים ממשיכים לזנק ואף לעבור את המחירים במרכז הארץ, ואילו בחיפה והקריות ואף בבאר שבע, מחירי הדירות שהיו עד לא מזמן ממש במחיר “מציאה”, הוכפלו ואף יותר, בתוך פחות מעשור, וכיום גם שם כבר תתקשו למצוא דירת 3 חדרים יד-שניה בפחות משלושב מיליון ש”ח.

מציאות זו מלמדת אותנו, שבקרוב מאוד, שמחירי דירות יד שנייה, אפילו אם אינן במצב טוב, ואפילו גם בפריפריה אשר נחשבת פחות אטרקטיבית למשקיעים ולרוכשי דירות, יאמירו בעתיד הלא רחוק אל מעל למיליון שקלים. לאור כל הנתונים הללו נראה שמאוד משתלם לעשות בדק בית לפני שמשקיעים כאלו סכומי עתק. כל המומחים מצביעים על כך ששוק הנדל”ן הישראלי נמצא בבועה, חרף המשבר הכלכלי שפקד את ארה”ב בנובמבר 2008, אשר אותותיו ניכרו בעולם כולו. כאשר ערך הדירות ממריא בעשרות אחוזים בכל שנה ושנה, ובכל שנה שעוברת לזוגות צעירים קשה יותר למצוא דירה לרכישה.

ביצוע בדיקת דירה - הימנעו מרכישת נכס המכיל ליקויים

חשוב לזכור כי למרות בועת הנדל”ן, ישנן לעיתים “מציאות” בשוק הדירות ולעיתים ניתן למצוא דירות של 3 או 4 חדרים במחירים מפתיעים. הטיפ הטוב ביותר למחפשי דירה חדשה הוא לא להתייאש. בחיפוש אחר דירה חדשה או בית חדש אסור להתייאש, ולבדוק מספר נכסים במקביל עד למציאת הנכס האולטימטיבי. חשיבותה של עריכת בדיקה מקיפה ויסודית לדירה בטרם הרכישה, הופכת חשובה יותר ויותר. שימו לב כי בדיקת דירה לפני קנייה תחסוך מאיתנו כאבי ראש מיותרים לאחר רכישת הנכס בדומתם של ליקויים חמורים המתגלים רק לאחר הקנייה.  בדיקה מקצועית ומקיפה ללא שום ספק תשתלם לכם ותתרום לשקט הנפשי שלנו בשלבים מאוחרים יותר.

בכדי להיות בטוחים יותר כי אתם רוכשים נכס ללא לקויות וללא ליקויי בנייה, חשוב לשקול הזמנה של בדק בית לפני הקנייה. ברוב הזמן, הדירה שאנחנו רוכשים מהווה את הנכס היקר ביותר שיש לנו, גם מבחינה כספית וגם מבחינה רגשית. קניית דירה היא לא עניין של מה בכך, מאחר ומדובר בסכומים גבוהים ובמשכנתה שמלווה אותנו במשך החיים. אחוז גדול של אנשים הרוכשים דירה ללא בדק בית, נתקלים לאחר מכן בליקויי בניה שמצריכים שיפוצים בעלויות גבוהות מאוד. במידה והיו מתייעצים לפני כן עם מהנדס בניין ויועצים אחרים, היו חוסכים את ההוצאה הכספית על התיקונים ומורידים מהסכום הכולל, עם משא ומתן עם המוכר. בכל מקרה, לעתים מדובר בלקויות קשות מאוד במבנה עצמו, מה שהיה מלכתחילה פוסל את הקנייה

למידע על ליקויי בנייה נפוצים שאנו מגלים בבדיקות שלנו הקישו כאן

מספר דוחות בדק בית לדוגמא

בדיקת דירה לפני קניה היא פעולה חשובה שרבים ממעיטים בחשיבותה ולכן הם ממהרים לחתום על חוזה ללא הבדיקה אשר אמורה לפרט להם את הליקויים הקיימים בדירה או בבית ובעצם לתת להם מבט מפוכח יותר על שוויו האמיתי של הנכס.  

בדיקת דירה  או בית  לפני הקניה באה בעצם לתת לכם הרוכשים, מידע עובדתי על מצבו הפיזי של הנכס. למשל, האם ישנם בדירה סדקים קטנים שלא נראים לעין בשלב זה, ושעלולים לגדול במהלך השנים. האפ יש בקירות בעיות רטיבות וכך הלאה. חשוב להכניס את בדיקת הדירה לאחד משלבי הרכישה, ממש כמו שלא קונים דירה או בית חדש בלי עורך דין.

 

הכתובת שלכם למטרה זו הן חברת בדק בית מקצועית ואמינה. חברה כזו, אשר זומנה מטעמכם תבצי בעזרת מהנדסי החברה את הבדיקה לאיתור ליקויים. היא תבדוק את הבית או הדירה שלכם ותחשוף עבורכם ליקויים שעלולים להופיע רק בעוד מספר שנים. בדיקה כזאת עשויה לחסוך לכם הרבה כאבי ראש בעתיד וכמובן גם כסף.

בדיקת דירה לפני קנייה הינה בדיקה המתבצעת על ידי גורם מקצועי כגון חברת בדק בית או מהנדס אשר בא מטעם הרוכש הפוטנציאלי ומבצע בדיקה אשר חושפת עבורכם את הליקויים הקיימים בנכס. לרוב הליקויים אינם נראים בקלות או אינם מובנים לאדם הפשוט, ורק מומחה בדק בית יכול לאבחן אותם ולהבין את משמעותם הן מבחינת איכות החיים העתידית והן מבחינת השפעתם על ערך הנכס.  ניתן להשתמש בדוח המתקבל, בשביל לשאת ולתת מול מוכר הנכס ולבקש ממנו להפחית מן המחיר המבוקש.

תוכן עניינים

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

דוחות לדוגמה
בדק בית שכנים
ממליצים עלינו
שירות מקצועי שרות אדיב במיוחד אצלי היה בחור בשם אלעד בדק הכל הסביר הכל אדיב ישר וממליצה ביותר
אלמוג חדידה
אלמוג חדידה
2022-09-23
תודה לאלעד שהגיע בזמן, היה מאוד סובלני והסביר כל דבר ודבר והכל בחיוך ובסבר פנים יפות, כייף שיש אנשים כאלה אדיבים ואמינים, ממליצה בחום!!!!
דורית מור
דורית מור
2022-09-23
שירות מקצועי אדיב ואמין!!!
זיו דנינו
זיו דנינו
2022-09-23
מומלץ מאוד ✅
Gil Horovitz
Gil Horovitz
2022-09-23
שירות אדיב , מקצועי וישיר
אלעד דנינו
אלעד דנינו
2022-09-23
שירות טוב מקצוענות ואנשים טובים!
Timor Rezayev
Timor Rezayev
2022-09-23
חברה מעולה אנשים מדהימים מהרגע הראשון רואים שהם דואגים לפרטים הקטנים תמיד שם שצריך אותם ממליץ בחום
דרור חזרתי
דרור חזרתי
2022-09-23
מקצוען, שירות טוב, מחיר הוגן. מומלץ
Nox Group
Nox Group
2022-09-23
ממליץ בחום לאחר שתפ עם החברה הנ״ל אני יכול להמליץ בפה מלא, כל לקוח ששלחנו אליהם יצא מבסוט מהתוצאה ומהשירות
דניאל בדלי
דניאל בדלי
2022-09-20
לקבלת הצעת מחיר