בדיקת ליקויי בניה

בדיקת ליקויי בניה עם חברת בדק בית המקורי

לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא רצוי לערוך לו בדיקת ליקויי בניה וזאת משום שבדיקה חיצונית על ידכם בלבד לא מהווה בחינה מדוקדקת דיו כדי לקבוע האם ישנם ליקויי בניה בבית או לא. חברת בדק בית המקורי עורכת בדיקות אלו ומבצעת אותן ביסודיות. מטרת הדוח הינו לוודא כי הבית או הדירה הינם ללא ליקויי בנייה ועומדים בכל דרישות התקן. במידה וקיימים ליקויים בנכס, הדוח מאפשר לכם להעריך את שווי הנכס ולהעריך את העלות של תיקון הליקויים.

בדיקת ליקויי בניה מבצעת חברה מקצועית או בעל מקצוע המתמחה בכך, חשוב לעשות בדיקה זו כדי לוודא באמת האחוזים כי הבית אותו אתם מעוניינים לרכוש הוא ללא נזקים שאינם נראים לעין.

בדיקת ליקויי בניה לא קשורה בשום דרך להערכת מחיר הבית, מטרתה של בדיקה זו היא למציאת ליקויי בניה בלבד, אם הם יורידו את מחיר הבית זה עניין אחר לגמרי.

להזמנת בדיקה לאיתור ליקויי בנייה התקשרו אלינו ונשמח לעזור 1-800-350-888

מה כוללת בדיקת איתור ליקויי בנייה

להזמנת בדיקה לאיתור ליקויי בנייה התקשרו אלינו ונשמח לעזור  1-800-350-888

לאחר בדיקת ליקויי בניה שביצעתם – במידה נתגלו ליקויים משמעותיים אשר לדעתכם פוגעים בערך הנכס שבבעלותם, ניתן לבקש משמאי מקרקעין לבצע בדיקה להערכת ירידת ערך המבנה בשל אותם ליקויי בנייה.

ליקויי בנייה נוספים שאנו מגלים עבור לקוחותינו

ישנם סוגים שונים של ליקויים שעשויים להופיע לאחר בדיקה אשר מחולקים ל-3 סוגים עיקריים:
ליקויים אסתטיים, ליקויים שפוגעים באיכות החיים וליקויים בטיחותיים. מכולם אפשר להימנע בהזמנת בדק בית מחברת בדק מקצועית ואמינה.

בדיקת ליקויי בניה כדאי מאד לבצע עם חברת בדק בית מנוסה ואמינה אשר תמנע מכם להתמודד עם הופעת ליקויי בניה עתידיים, ליקויים שחברה שאינה מקצועית מספיק, לא בהכרח תמצא בבדיקה שלה.

במידה ושכרתם שירותי בדק בית מקצועיים ואכן נתגלו ליקויים, זה השלב בו תרצו להזמין מהנדס אשר ייתן דוח ביקורת על הכשלים בבניה וכן הנחיות לתיקון הכשלים ע"י הקבלן.

בשלב זה נכון יהיה לפנות לבית המשפט ולהגיש קבילה כנגד הקבלן שביצע את העבודה.
יש לכם הזכות לתביעה משפטית כנגד הקבלן המבצע והוא יהיה מחויב בתיקון הנזקים או בפיצויים הולמים.

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים
דוחות לדוגמה
מהנדס בדק בית - דוחות בדק בית
ממליצים עלינו
לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן