בדק בית יד שנייה - בדק בית המקורי

השאירו פרטי התקשרות ונחזור אליכם בהקדם

  בעיות נפוצות אשר נמצאות על ידי מפקח בתים בתהליך של בדיקת בתים יד שנייה

  שקיעת חצרכשזה מגיע לנושא של  קניית בתים, מספר גורמים מוסמכים ומשאילי כספים דורשים מכם שהבית שאתם עומדים לרכוש או למכור ייבדק על ידי מפקח בנייה מקצועי ומוסמך, למרות שברוב המקרים יש אפשרות לעשות בדיקת בית מסורתית, אם אתה קונה בית ואתה מתלבט האם לבדוק את הבית או לא, רוב המומחים יגידו לך לעשות את זה. בדיקה ניטרלית ומקצוענית של הבית שאתה  עומד לקנות היא חשובה מאוד.

  בדק בית יד שניה – הקש להצעת מחיר

  כאשר מפקח בנייה מוסמך מסתכל על הבית, הוא בודק שבטוח לחיות בו, בדרך כלל בזמן בדיקה הוא מחפש מספר בעיות נפוצות, הגג עלול להיות בעיה גדולה, התדרדרות מצב הרעפים היא בעיה נופצה, עוד אזור בעייתי הוא היסודות מפקח בתים מחפש אחרי חריצים וסדקים וביסודות, סימני מים עלולים להתראה על הבעיה.

  עוד בעיה נפוצה המתגלה במהלך בדיקת בית היא ליקויים במערכת החשמל ובמכשירים חשמליים. המפקח יבדוק את מערכות החימום והקירור לבירור גיל והתדרדרות. מערכות חשמל יבדקו לחיווט כמו שצריך ולהארקה ולגיל מערכת החשמל, דלתות וחלונות אשר לא נסגרים או נפתחים עלולים להצביע על בעיה בקירות. כאשר בעיות אל ימצאו תשמח ששכרת מפקח.

  בדיקת ליקויי בניה על ידי מפקח בניה מקצועי (כלומר בדק בית לנכס) מאוד מומלצת ויכולה להתריע מראש על ליקויים בדירה, בבית או מבנה שאתם שוקלים לרכוש

   

  התקשרו עכשיו  לטלפון 1-800-350-888 

  או מלאו את הטופס בראש הדף ונשמח לחזור אליכם

  הצהרה על שכירת שירותי בדק בית

  דווקא ברכישת דירה יד שנייה כשיש בשוק בדירות מגוון רחב של אנשים אשר מציעים את דירתם, הרי שהרוכשים בפוטנציאלים יכולים מראש לומר למוכר שהם רוצים לשכור חברת בדק בית לפני הרכישה. הצהרה זו כשלעצמה תקטין את הסיכויים שהמוכרים יסתירו פגמים שיש בדירה, הצהרה זו גם תשדר כלפי המוכרים שהקונה אינו “קל להשגה” דבר שיכול לסייע שהורדת עלות הדירה במסגרת המשא ומתן בבית או מבנה שאתם שוקלים לרכוש. תוכלו להיכנס לתוך אינדקס בעלי מקצוע באתר בזק144 ולמצוא בעלי מקצוע בכל התחומים בכל רחבי הארץ.

  Skip to content