בדק בית יד שנייה – בדיקת דירה או בית יד שניה לפני רכישה

בדיקה של הליקויים על ידי חברה מקצועית –
אל תוותרו על כך לפני רכישת בית או דירה מיד שנייה

נשי מקצוע רבים נדרשים בכדי לבצע רכישה של דירה. מבנקאים ועורכי דין דרש שמאים ולעיתים קרובות שיפוצניקים. בעלי הניסיון לא מסתפקים בכך, ודואגים לקבל חוות דעת מקצועית של מומחה לביקורת מבנים, אשר ימפה את כל ליקוי הבנייה יבטיח כי הרכישה שלהם נכונה ולא מסוכנת.

שיפוע מרפסת

לאילו מערכות כדאי לבדוק תקינות ולאבחן ליקויים

1. מסמכים – תוכנית המבנה צריכות להיות תואמת למבנה בשטח. תתפלאו, אך זה לא תמיד כך.

2. ליקויים מבניים – סדקים חבויים, תזוזה של רצפות ותקרה, עובש ורטיבות גלויה או חבויה, תקינות המשקופים והחלונות, ועוד הרבה מאוד פרטים קטנים שמוגשים בדו”ח מפורט וחיוני.

3. מערכות – ממערכת האינסטלציה, דרך מערכת הגז והחשמל בבית, כל המערכות צריכות להיות תקינות ובטיחותיות, ולעמוד בתקנים המודרניים ביותר.

בעיות נפוצות המתגלות בעת בדיקת בית יד שנייה

כשזה מגיע לנושא של  קניית בתים, מספר גורמים מוסמכים ומשאילי כספים דורשים מכם שהבית שאתם עומדים לרכוש או למכור ייבדק על ידי מפקח בנייה מקצועי ומוסמך, למרות שברוב המקרים יש אפשרות לעשות בדיקת בית מסורתית, אם אתה קונה בית ואתה מתלבט האם לבדוק את הבית או לא, רוב המומחים יגידו לך לעשות את זה. בדיקה ניטרלית ומקצוענית של הבית שאתה  עומד לקנות היא חשובה מאוד.

כאשר מפקח בנייה מוסמך מסתכל על הבית, הוא בודק שבטוח לחיות בו, בדרך כלל בזמן בדיקה הוא מחפש מספר בעיות נפוצות, הגג עלול להיות בעיה גדולה, התדרדרות מצב הרעפים היא בעיה נופצה, עוד אזור בעייתי הוא היסודות מפקח בתים מחפש אחרי חריצים וסדקים וביסודות, סימני מים עלולים להתראה על הבעיה.

עוד בעיה נפוצה המתגלה במהלך בדיקת בית היא ליקויים במערכת החשמל ובמכשירים חשמליים. המפקח יבדוק את מערכות החימום והקירור לבירור גיל והתדרדרות. מערכות חשמל יבדקו לחיווט כמו שצריך ולהארקה ולגיל מערכת החשמל, דלתות וחלונות אשר לא נסגרים או נפתחים עלולים להצביע על בעיה בקירות. כאשר בעיות אל ימצאו תשמח ששכרת מפקח.

בדיקת ליקויי בניה על ידי מפקח בניה על על ידי חברת ביקורת מבנים מקצועית (כלומר בדק בית לנכס) מאוד מומלצת ויכולה להתריע מראש על ליקויים בדירה, בבית או מבנה שאתם שוקלים לרכוש

התקשרו עכשיו  לטלפון 1-800-350-888  או מלאו את הטופס בראש הדף ונשמח לחזור אליכם

הצהרה על שכירת שירותי בדק בית

דווקא ברכישת דירה יד שנייה כשיש בשוק בדירות מגוון רחב של אנשים אשר מציעים את דירתם, הרי שהרוכשים בפוטנציאלים יכולים מראש לומר למוכר שהם רוצים לשכור חברת בדק בית לפני הרכישה. הצהרה זו כשלעצמה תקטין את הסיכויים שהמוכרים יסתירו פגמים שיש בדירה, הצהרה זו גם תשדר כלפי המוכרים שהקונה אינו “קל להשגה” דבר שיכול לסייע שהורדת עלות הדירה במסגרת המשא ומתן בבית או מבנה שאתם שוקלים לרכוש – פנו אלינו ונשמח לסייע..

בדומה לכל בדיקת קנייה של נכס, בדיקת דירת יד שנייה תבדוק עבורכם את מצב הנכס אותו אתם מתכוונים לרכוש בדגש על כך שהדירה אינה חדשה ושהמוכרים לא בהכרח מודעים לליקויים שקיימים בדירה.

אין ספק שמאחר והדירה איננה חדשה, בדיקת הדירה חשובה אף יותר. חברת בדק בית מקצועית תבצע בדיקה יסודית ותמקד את הבדיקה במערכות שונות הנוטות לבלאי עם השנים. ללא בדק בית יד שניה קשה יהיה לדעת מה מצב החשמל והאינסטלציה למשל.

  1. בהנחה שמדובר בחברת בדק בית מקצועית שבודקת את הנכס, כבר בבירור הראשוני היא תדע לשים את הדגשים הנכונים. מערכות כמו אינסטלציה, חשמל ואיטום למשל, לרוב נבדקות לעומק בבדיקת נכס מיד שניה.
לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים
דוחות לדוגמה
מהנדס בדק בית - דוחות בדק בית
ממליצים עלינו
לקבלת הצעת מחיר