ביקורת ליקויים בנכס

ברכישת דירה חדשה מקבלן או דירה מיד שנייה מומלץ לערוך ביקורת מקיפה לנכס וזאת על מנת לאמת כי לא קיימים ליקויי בנייה בנכס. ניתן לסווג את הליקויים למספר סוגים שונים, חלק מהליקויים אופייניים יותר לליקויים המתגלים ברכישת נכס חדש מקבלן, וחלק מהליקויים אופייניים יותר לליקויים המתגלים ברכישת דירה מיד שנייה. לדוגמא, ברכישת נכס חדש מקבלן לעתים קיימים פערים בין מה שהובטח על פי התכנונים ולבין התוצאה והכשלים במהלך הבנייה. במאמר הבא נסקור את סוגי הליקויים ברכישת דירה מקבלן.

ביקורת ליקוים – הקש להצעת מחיר

אז איך מתחילים בביצוע ביקורת ליקויים בנכס? ישנו מפרט טכני מפורט אשר לפיו פועלות חברות בדק בית ומטרתו לכסות את כל הליקויים האפשריים בבית.

סוג ראשון של ליקוי הוא ליקויי בנייה בטיחותיים. ליקויים בטיחותיים עשויים לעמוד בראש סדר העדיפויות שלנו היות ומדובר בסכנת חיים של ממש. דוגמא לליקויי בנייה בתחום הבטיחות: בנית ממ"ד (חדר ממוגן) בצורה לא תקינה, פגם במעקה הבטיחות בגרם המדרגות, סורגים נמוכים מדיי או בעלי רווחים לא תקניים במרפסות הדירה ועוד. חברות בדק הבית עורכות בדיקות מחמירות על מנת לאתר את ליקויי הבנייה הבטיחותיים וזאת בשל חשיבותם הרבה – אי טיפול בלקויי הבנייה הללו עלולות לעלות לנו במחיר חיי אדם.

לקבלת הצעת מחיר  – 09-835-9668

בדיקת ליקויים בישראל

בשנת 2001 , כאשר נושא בדיקת ליקויי הבנייה עדיין לא היה כה נפוץ בישראל, כתב המהנדס ראובן כץ, מייסד חברת בם ביקורת מבנים, כי מצב הלקוח בעומדו מול הקבלן הנו בכי רע, וכי אין מספיק ידע לאדם הפשוט לגבי אחריות הקבלן לתיקון ליקויים בנכס.

גם בעת קניית נכס פרטי לא ידעו הרוכשים כי יש באפשרותם לבצע בדיקת ליקויי בנייה בנכס אותו הם רוכשים ובכ להפחית את הסיכון ברכישה של נכס בעל ליקויים מהותיים.

חברת בדק בית המקורי הוקמה כאחת מחלוצות התחום בישראל, במטרה לסייע לרוכשי הדירות והבתים החדשים לקבל חוות דעת מקצועית ומהימנה לגבי מצב הנכס שהם רוכשים.
מאז ועד היום סייעה החברה למאות רוכשי בתים, הן מקבלים והן קוני בתים פרטיים.

ליקויים בריצוף דירה חדשה - ביקורת ליקוים בנכס
לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

שירותים מרכזיים
דוחות לדוגמה
מהנדס בדק בית - דוחות בדק בית
ממליצים עלינו
לקבלת הצעת מחיר
דילוג לתוכן