ביקורת מבנים - חברת בדק בית המקורי

השאירו פרטי התקשרות ונחזור אליכם בהקדם

ביקורת מבנים עם בדק בית המקורי 

ביקורת מבנה לרוב נערכת על ידי מומחה להנדסת בניין, אשר בודק את הנכס מטעם חברת ביקורת מבנים. חברות ביקורת מבנים מעסיקות מהנדסים מומחים, שמאים ואנשי מקצוע נוספים על מנת לתת דו”ח מקצועי ומפורט ללקוח אודות ליקויי הבנייה שנמצאו בנכס (אם נמצאו) ולעתים אף נותנת הערכה לשווי הנכס על ידי שמאי מורשה. המסמכים אשר מספקות חברות בדק הבית הם מסמכים קבילים בבתי משפט, אשר יכולים לסייע בהליך משפטי מול הקבלן.

בטרם כניסתנו לנכס חדש עלינו להתייחס למספר דגשים בתחום ביקורות המבנים ואיתור מוקדם של ליקויי בנייה. זוגות צעירים משקיעים היום החל ממאות אלפי שקלים ועד מילוני שקלים ברכישת דירה חדשה. בועת הנדל”ן במשק הישראלי תורמת לכך שמחירי נכסי הנדל”ן עולים בעשרות אחוזים כמדי שנה, מה שמקשה על זוגות צעירים לרכוש דירות חדשות או לקחת משכנתא בתנאים נוחים מהבנק. המצב מביא לנכס חשיבות עליונה ולכן לאחרונה יותר ויותר זוגות צעירים עורכים ביקורת מבנה לנכס החדש שלהם, וזאת על מנת לשמור על מחיר הנכס.

הקנייה.

שירותי ביקורת מבנים

שירותי ביקורת מבנים נועדו לשם איתור של מגוון רחב של תקלות : סדקים, ריצוף חלול, בעיות רטיבות, ריצוף עקום ועוד. חברות בדק בית מתעדות את הממצאים בשיטות שונות. כך למשל, אזורים בדירה שנצבעו בצורה רשלנית – מצולמים, ההתרשמות של מהנדסי בדק הבית נכתב ומתועד במחשבי כל חברת בדק בית בצורה מסודרת, ליקויים שאותרו במכשירים אלקטרוניים לאיתור נזילות, מתועדים בקבצים אלקטרוניים. כך נוצר מצב שללקוח יש את כל הקלפים בכדי להוכיח מול הקבלן ומול בתי משפט שיש ליקויים בדירה שמורידים את שוויה

להזמנת ביקורת מבנים או בדק בית התקשרו ונשמח לעזור  1-800-350-888

תוכלו גם למלא את הטופס ונשמח לשוב אליכם – ליחצו כאן 

 

בדיקה תרמית לבית באמצעות FLIR
בדיקה תרמית לבית באמצעות FLIR

ביצוע בדק בית על ידי חברת ביקורת מבנים

בדק בית מומלץ ללא ספק כאשר הלקוח בודק אפשרות של קניית דירה יד שנייה ואפילו בקניית מבנה חדש מומלץ לשכור את שירותיה של חברת בדק בית המקורי. הסיבה לכך היא כמובן העובדה שמרבית הקונים משקיעים הרבה מההון הפרטי שלהם ואף לוקחים משכנתא גבוהה מהבנקים על מנת לכסות את הוצאות הרכישה של הנכס. הדירה שלנו לרוב תהיה ההוצאה הגדולה ביותר שלנו לאורך כל חיינו. אם אנחנו משקיעים כל כך הרבה כסף, חשוב להשקיע אותו בצורה חכמה וזאת על מנת לוודא שלא יתעוררו בעיות עם הנכס בשנים שלאחר הרכישה. עריכת ביקורת למבנה על ידי מומחים תיתן לנו הערכת מצב לכל ליקויי הבנייה בנכס, ותספק לנו חוות דעת מקצועית על הנכס לפני רכישה.

חברת בדק בית המקורי  מספקת שירותי ביקורת מבנים גם עבור נכסים מיד שנייה. דירות מיד שנייה הן לרוב דירות ישנות יותר עם תשתיות ומערכות ישנות. בקניית דירה מיד שנייה או בית קרקע מיד שנייה חשוב הרבה יותר לערוך בדק בית מקיף וזאת על מנת לאתר את ליקויי הבנייה בטרם רכישת הנכס, ולהתייחס אליהם בחוזה הרכישה

שירותי בדק בית –  חברת חברת בם ביקורת מבנים

חברת בם ביקורת מבנים הינה חברה אשר פעלה בפריסה ארצית, בין לקוחותיה נמנו משרד הביטחון, מקורות, מפעלח הפיס, מגן דוד אדום ולקוחות נוספים. החברה פעלה החל משנת 1978 ועד לשנת 2005, מה שמעיד על הניסיון הרב שקיים למנהלי החברה בתחום ביקורת המבנים, בדק בית ואיתור ליקויי בנייה. החברה מספקת לכל הלקוחות חוות דעת לגבי הליקויים בנכס, אשר הינם קבילים בבתי משפט. חברת רם ביקורת מבנים מציעה במידת הצורך ליווי משפטי עד גמר התהליך מול הקבלן על ידי עורכי דין מומחים.

פורטל ביקורת מבנים על שם בם

כיום החברה אינה קיימת והאתר הישן של בם ביקורת מבנים משמש כפוראטל לתחום ליקויי הבניה,  בדק הבית ובדיקות נכסים לפני קנייה.
למידע נוסף על ביקורת מבנה ההתקשרו אלינו  1-800-350-888

כאן תוכלו לצפות בהסבר מעניין על החשיבות של ביקורת מבנים, על ידי חברת מתן ביקורת מבנים

לקבלת מימון עבור משכנתא – היכנס לבנק הבית שלך

Skip to content