הזמנת בדיקה

ביקורת מבנים

בדיקת מבנים לאיתור ליקויים עם חברת בדק בית המקורי

חברת בדק בית המקורי מבצעת ביקורת מבנים לכל סוגי הנכסים, בהם בנייני מגורים, מבנים משותפים, מבני ציבור וממשל, נכסים מסחריים, מפעלים ומבני תעשייה, מבנים לשימוש מעורב, ועוד. בעלי מבנים מכל סוג, מנהלי נכסים, ויזמים שנמצאים לפני רכישת מבנה ומעוניינים לקבל סקירה מקיפה אודות מצב הנכס מבחינה הנדסית, פונים אלינו לקבלת שירות ביקורת מבנים מקצועית ומקיפה.

לביצוע ביקורת מבנים בנכס שלכם התקשרו 1-800-350-888 – או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

ביקורת מבנים עם חברת הבדק, מבוצעת ע"י מהנדס/הנדסאי בניין מוסמך ומנוסה או מומחה ליקויי בניה מקצועי,  בהתאם לצרכי ביקורת המבנים הנדרשת, וכוללת דו"ח ליקויים מפורט, המלווה בייעוץ מקצועי ליישום המלצות הדו"ח. במשך שלושים השנים האחרונות ביצענו אלפי בדיקות והפקנו אלפי דוחות ביקורת מבנים עבור לקוחות מכל קצוות הארץ. 

מהי ביקורת מבנים ובמה היא שונה מבדק בית?

ביקורת מבנים היא סקירה הנדסית מקיפה למבנה שמטרתה היא להצביע על ליקויים הנדסיים בחלקי המבנה, החל ביסודות ובשלד ומעטפת הבניין, וכלה במערכות הבניין, בהתאם לדרישות המזמין. הביקורת הינה בדיקה המתבצעת על ידי חברה בלתי תלויה אשר מתמחה באיתור ליקויי בניה ובהערכה של עלויות התיקונים של הליקויים שהתגלו ודרכי הטיפול בהם.

לביצוע ביקורת מבנים בנכס שלכם התקשרו 1-800-350-888 – או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

דירה חדשה מקבלן בדק בית

איך בוחרים חברת ביקורת מבנים מקצועית?

ביקורת מבנים מבוצעת בבניינים ישנים או חדשים לפני השלב בו הבתים נמסרים מהמוכר לקונה, מהקבלן לידי הדיירים וכו', ורלוונטית גם בבניינים שעברו שיפוץ כולל במסגרת תמ"א 38. חברת הבדק המקורי עורכת מזה שלושה עשורים ביקורת מבנים לבניינים בכל הארץ, מדרום ועד צפון, ומבצעת אותן ביסודיות ובמקצועיות בלתי מתפשרת.

מה בודקים במסגרת ביקורת מבנים?

שירותי ביקורת מבנים נועדו לשם איתור של מגוון רחב של תקלות בדירות הנמצאות בבניין, או בבניין עצמו: סדקים, ריצוף חלול, בעיות רטיבות, ריצוף עקום ועוד. חברות בדק בית שונות, מתעדות את הממצאים בשיטות שונות. כך למשל, אזורים בדירה שנצבעו בצורה רשלנית, מצולמים ומתועדים בדו"ח הביקורת, המוגש ללקוח לאחר שמעובדות תוצאות הבדיקה.

התרשמות מומחי ביקורת מבנים המבצעים את הבדיקה נכתבת באופן מפורט וברור, כולל הצמדת צילומים של הליקויים, במחשבי החברה בצורה מסודרת לצורך הפקת הדו"ח; ליקויים שאותרו במכשירים אלקטרוניים לאיתור נזילות, מתועדים בקבצים אלקטרוניים. כך נוצר מצב שללקוח או לקבוצת הלקוחות יש ביד את כל הקלפים, כדי לעמוד מול קבלן הבניה, ובמידת הצורך אף להוכיח בבית משפט שקיימים ליקויים במבנה שמורידים את ערך הנכס. 

מאתרי ליקויי בנייה

כמה עולה ביקורת מבנה מחברה מקצועית?

עלות ביקורת מבנים מגיעה לסכום של כמה אלפי שקלים, תלוי בהיקף הבדיקה הנדרש, שטח המבנה, מורכבות הסקירה, ועוד. מחיר ביקורת מבנים גם עשוי להשתנות בין חברות הבדק, בהתאם לוותק והרזומה של החברה למשל, אך עלות הבדיקה אינה צריכה להוות מכשול או שיקול מרכזי, כל עוד אינה חריגה במיוחד, מכיוון שהדבר העיקרי שאמור לעמוד מול עיני הלקוח הוא קבלת כל המידע הדרוש לצורך ביצוע עסקה טובה ואחראית, במיוחד כשמדובר בסכומים גבוהים כל כך עבור הנכס.

מחיר ביקורת מבנים

מחיר ביקורת מבנים מורכב ממספר גורמים אשר המשותף לכולם הוא ביקורו של מהנדס/הנדסאי או מומחה אחר במבנה בשלב ביצוע עבודות הבניה. מעבר לכך, ישנם מספר גורמים אשר עשויים להשפיע על  המחיר של ביקורת המבנים:

  •  סוג המבנה שנבדק – האם זאת דירה למגורים? משרד לעבודה? בניין למגורים או משרדים וכו'
  •  גודל המבנה הרצוי לבדיקה
  •  סוג והיקפו של הדוח הנדרש על ידי הלקוח
  •  היקף זמן העבודה הדרוש לביצוע הבדיקה ומתן הדוח
לקבלת הצעת מחיר לביקורת מבנים התקשרו ונשמח לעזור 1-800-350-888

תוכלו גם למלא את הטופס ונשמח לשוב אליכם – ליחצו כאן 

מחירון ביקורת מבנים

סוג הבדיקה החל ממחיר עד מחיר
ביקורת מבנים לבניין מגורים עד 5 שנים 3500₪ 9900₪
ביקורת מבנים לבניין מעל 5 שנים 4500₪ 12900₪
ביקורת מבנה לנכס מסחרי/ציבורי 6500₪ 16900₪
ביקורת מבנה לנכס תעשייתי 6900₪ 18900₪
לקבלת הצעת מחיר עבור ביקורת מבנים התקשרו 1-800-350-888 ונשמח לעמוד לשירותכם!
בדיקות הנדסיות מקיפות בעת ביצוע ביקורת מבנים

ביצוע בדק בית על ידי חברת ביקורת מבנים

בדק בית מומלץ ללא ספק כאשר הלקוח בודק אפשרות של קניית דירה יד שנייה ואפילו בקניית מבנה חדש מומלץ לשכור את שירותיה של חברת בדק בית המקורי. הסיבה לכך היא כמובן העובדה שמרבית הקונים משקיעים הרבה מההון הפרטי שלהם ואף לוקחים משכנתא גבוהה מהבנקים על מנת לכסות את הוצאות הרכישה של הנכס.

הדירה שלנו לרוב תהיה ההוצאה הגדולה ביותר שלנו לאורך כל חיינו. אם אנחנו משקיעים כל כך הרבה כסף, חשוב להשקיע אותו בצורה חכמה וזאת על מנת לוודא שלא יתעוררו בעיות עם הנכס בשנים שלאחר הרכישה. עריכת ביקורת למבנה על ידי מומחים תיתן לנו הערכת מצב לכל ליקויי הבנייה בנכס, ותספק לנו חוות דעת מקצועית על הנכס לפני רכישה.

חברת בדק בית המקורי מספקת שירותי ביקורת מבנים גם עבור נכסים מיד שנייה. דירות מיד שנייה הן לרוב דירות ישנות יותר עם תשתיות ומערכות ישנות. בקניית דירה מיד שנייה או בית קרקע מיד שנייה חשוב הרבה יותר לערוך בדק בית מקיף וזאת על מנת לאתר את ליקויי הבנייה בטרם רכישת הנכס, ולהתייחס אליהם בחוזה הרכישה. (יש רק לציין כי חברת בדק בית המקורי אינה מבצעת את עבודות התיקון ואינה בעלת אינטרס לטובת בעל מקצוע כזה או אחר).

בדיקת ליקויי בנייה -ביקורת מבנים

כאן תוכלו לצפות בהסבר מעניין על החשיבות של ביקורת מבנים, על ידי חברת מתן ביקורת מבנים

שירותים נלווים לביקורת מבנים שמספקת חברת בדק בית המקורי - 2022

ליקויים בריצוף דירה חדשה - ביקורת ליקוים בנכס

בדיקה ואיתור ליקויים באיכות הריצוף הקיים

הובטח לכם שריצוף השיש שרכשתם איכותי מאד, אבל תוך זמן קצר הוא המרצפות זזו או שקעו במקומן? כנראה שישנם ליקויים בריצוף. שיפועים לא נכונים, סדקים, איטום, סטיות ועוד. את כל אלה אפשר לבדוק ואף למנוע עם בדיקה מקדימה.

שלד מבנה

חיזוק מבנים - תמ"א 38

בדיקה מקדימה לחיזוק מבנים במטרה לברר כי החברה המבצעת מבטיחה לעמוד בסטנדרטים גבוהים של בנייה. בירור שכל מה שרשום בחוזה אכן יכול להתממש. מבט כללי בפרויקטים קודמים שהחברה ביצעה וכמה זמן לקח לפרויקט לצאת לפועל.

איתור סדקים בקירות ובשלד המבנה – ליקויי בניה נפוצים בדירות ישנות

בדיקה לעמידות בפני רעידת אדמה

החשיבות לבדיקת עמידות המבנה בפני רעידות אדמה ומפגעי טבע אינה מוטלת בספק. אך שמתחילים ממש להשקיע לפני שרצים להשקיע בחיזוק יסודות המבנה, בדיקה מקיפה ומקצועית עשויה לחשוף מקומות בהם נכון יהיה נכון יותר להשקיע ובאחרים אולי לא. ככה תשקיעו במקומות הנכונים.

בדק בית עבודה משרדית

חוק המכר - מידע ותמיכה מול קבלנים

חוק המכר בא ואומר כי המבנים או הדירות אשר נמכרים לרוכשי הדירות הינם מוצרים לא פשוטים ולכן ליקויי הבנייה שימצאו אינם מראים על כוונה של קבלן לספק מוצר פגום מלכתחילה. במידה ובכל זאת ישנם ליקויים, עזרה ומידע על חוק המכר תמיד נחוצים בהתמודדות במצבים אלה.

ליקויים בגמר - צביעה חיצונית מרושלת

בדיקת ליקויי בניה בקירות חיצוניים

בדיקת ליקויים בקירות חיצונים, במרפסת שמש או במסתור כביסה. ליקויי איטום חיצוני, מילוי תפרים לקוי או ליטוש לקוי של חיפוי קירות החוץ.

כלי בדיקת רטיבות בקירות

אבחון ליקויים בממ"ד ומרחבים מוגנים

ממ"דים ומרחבים מוגנים צריכים לעמוד בתקנים מחמירים במיוחד. בדיקת ליקויים בממ"ד כמו תקינות דלת הממ"ד, חלון נגד כניסת גזים, נעילת תקינה של האגף כולו חשובה פי כמה במרחבים המוגנים.

המלצות ביקורת מבנים

בדיקה תרמית לבית באמצעות FLIR

מידע על ביקורת מבנים - שאלות ותשובות לגבי הזמנת בדיקת מבנים

ביקורת מבנים היא בדיקה יסודית לנכס, בדרך כלל בניין מגורים, נכס מסחרי, או מבנה תעשייתי, אשר נערכת לפני הרכישה או בסיום הבניה. הבדיקה נעשית לרוב ע"י חברת בדק חיצונית ומטרתה לחשוף ליקויי בניה בנכס ובכך לחשוף ליקויים בנכס שעלולים להופיע בשלב מאוחר יותר ולגרום לנזק לבעל המבנה ולדייריו.

חברת בדק בית מקצועית תוכל לבצע עבורכם ביקורת מבנים יסודית, ובמידה ואכן יימצאו ליקויים בנכס, היא תחשוף אותם ותספק דוח ליקויי בניה מפורט הכולל גם המלצות לביצוע, איתו תוכלו לגשת לקבלן להמשך בירור וטיפול בליקויים שהתגלו.

במידה ואתם קונים דירה מקבלן, לפני שלב המסירה נכון יהיה להזמין ביקורת מבנים על ידי חברת בדק בית אמינה ובמידה ואתם מתכוונים לרכוש דירה או בית אז לפני שלב החתימה יהיה נכון עבורכם להזמין חברת בדק בית שתבצע ביקורת מבנים יסודית.

שלב ראשון בביקורת מבנה זה לפנות לחברת בדק בית מקצועית. השלב השני הוא לאפשר להם לבצע בדיקה יסודית למבנה. את הביקורת מבצעים מהנדסים ואנשי מקצוע עם ניסיון רב ומיכשור מתאים. בשלב השלישי הלקוח מקבל מחברת הביקורת דוח מקיף המכיל את הממצאים כלומר את הליקוים ואת כל ההמלצות לתיקון הליקויים וכן את מחירי הפיצוי. בשלב הרביעי מועבר דוח הליקוים אל הקבלן או אל היזם לבדיקה. בשלב החמישי מגיעה תשובת הקבלן: האם הוא מחליט לתקן את הליקויים או שהוא מעדיף להעניק ללקוח פיצוי. בשלב האחרון – במידה והקבלן אינו מכיר באחריותו ללקיויים במבנה – יש לפנות לבית המשפט ולתבוע את אותו קבלן.

ההבדלים בין בדק בית לביקורת מבנים הם משמעותיים: בדק בית יהיה לרוב לדירה אחת בודדת, ואליו ביקורת מבנים יכולה להיות עבור בדיקת מבנה שלם, בנין דירות או רכוש משותף. כמו כן, בגלל המורכבות של בניית מבנה שלם או שיפוץ בניין רב דירות – יכולה ביקורת המבנים להתבצע כמה פעמים בשלבים שונים של תהליך הבנייה או השיפוץ.

להלן שירותי בדיקת מבנים שמספקת חברת הבדק:

בדיקת מבנה לפני אכלוס – מטעם הדיירים

בדיקת מבנה לפני אכלוס – מטעם הקבלן

בדיקה של השטחים המשותפים בנכס -בדק בית לרכוש משותף

ביקות מבנה בסוף תהליך תמא 38 מסוג 1  (38/1)

איתור ליקויים בדירות ספציפיות במנה מגורים שלם

תוכן עניינים

לקבלת הצעת מחיר

התקשרו עכשיו  1-800-350-888
או השאירו פרטים, ונציג מטעמנו
יחזור אליכם בהקדם

דוחות לדוגמה
בדק בית שכנים
ממליצים עלינו
שירות מקצועי שרות אדיב במיוחד אצלי היה בחור בשם אלעד בדק הכל הסביר הכל אדיב ישר וממליצה ביותר
אלמוג חדידה
אלמוג חדידה
2022-09-23
תודה לאלעד שהגיע בזמן, היה מאוד סובלני והסביר כל דבר ודבר והכל בחיוך ובסבר פנים יפות, כייף שיש אנשים כאלה אדיבים ואמינים, ממליצה בחום!!!!
דורית מור
דורית מור
2022-09-23
שירות מקצועי אדיב ואמין!!!
זיו דנינו
זיו דנינו
2022-09-23
מומלץ מאוד ✅
Gil Horovitz
Gil Horovitz
2022-09-23
שירות אדיב , מקצועי וישיר
אלעד דנינו
אלעד דנינו
2022-09-23
שירות טוב מקצוענות ואנשים טובים!
Timor Rezayev
Timor Rezayev
2022-09-23
חברה מעולה אנשים מדהימים מהרגע הראשון רואים שהם דואגים לפרטים הקטנים תמיד שם שצריך אותם ממליץ בחום
דרור חזרתי
דרור חזרתי
2022-09-23
מקצוען, שירות טוב, מחיר הוגן. מומלץ
Nox Group
Nox Group
2022-09-23
ממליץ בחום לאחר שתפ עם החברה הנ״ל אני יכול להמליץ בפה מלא, כל לקוח ששלחנו אליהם יצא מבסוט מהתוצאה ומהשירות
דניאל בדלי
דניאל בדלי
2022-09-20
לקבלת הצעת מחיר